هدر موبایل
1388/03/24 13:18:00
سرویس صحن

الهیان: از نظر نمایندگان رفتار خلاف عرف سیاسی و اخلاق انتخاباتی مردود است

**زهره الهیان تاکید کرد: امروز از نظر نمایندگان ملت هر گونه رفتار خلاف عرف سیاسی و اخلاق انتخاباتی مردود می‌باشد.

نماینده مردم تهران،‌ری، شمیرانات و اسلام‌شهر ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و زاد روز تولد امام خمینی(ره) گفت: زهرا(س) نسخه تام و تمام انسانیت و مظهر جمیع اسماء و صفات الهی است که چون چراغی روشن در گذر زمانه و جاده‌های تاریک جهل برای نوع بشر نورافشانی کرده و طریق دریا را به تشنگان دریای ولایت رهنمون می‌گردد.

الهیان انتخابات 22 خرداد را هدیه مقام معظم رهبری به ملت ایران را در پرتو نور ولایت دانست و افزود: مردم عزیزمان به حق قدردان این نعمت گرانقدر می باشند؛ چرا که این تبعیت و قدردانی از مقام معظم رهبری همانا در حضور بی سابقه مردم فهیم و آگاه مان در انتخابات دهم ریاست جمهوری تجلی یافت.

وی ادامه داد: مردم دل داده به مقام ولایت در این مشارکت دست از پا نشناختند و نه تنها با شعار، بلکه با شعور و از آن بالاتر با قلب خود در این صحنه سراسر عشق حضور یافتند تا ثابت کنند که همچنان دل در گرو این نظام ولایی دارند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه رمز رای قاطع ملت به احمدی نژاد، خدمت‌گذاری و تلاش شبانه‌روزی وی می‌باشد، تصریح کرد: احمدی نژاد توانست پرچم دار علم استکبار ستیزی، عدالت خواهی، حق طلبی و مبارزه با مفاسد، ظلم و تبعیضی باشد که شعار همیشگی مقام معظم رهبری و بنیانگذار کبیر انقلاب بوده است.

الهیان مشارکت 85 درصدی در انتخابات 22 خرداد را در طول تاریخ انقلاب کم نظیر و در کشورهایی که خود را مهر آزادی و دمکراسی می نامند بی سابقه دانست.

وی همچنین تاکید کرد: و همه آنانی که مدعی آزادی و دموکراسی‌اند می بایست قواعد حاکم بر دموکراسی را بپذیرند، همانطور که همه ملت و همه رقبا به رای ملت احترام گذاشته و آن را پذیرفتند.

وی اظهارات برخی هواداران کاندیداهای محترم در پیش از انتخابات مبنی بر اینکه اگر کاندیدای ما رای نیاورد در انتخابات تقلب شده را زیر پا گذاشتن همین آزادی و دموکراسی و احترام به رای ملت دانست و تاکید کرد: این گونه اظهارنظر ها از سوی هواداران کاندیداها مطلوب دشمنان نظام و دشمنان این ملت است.

نماینده مردم تهران  به هواداران کاندیداهای پیروز نشده توصیه کرد با اظهارات نسنجیده آب به آسیاب دشمنان نظام نریزند و همبستگی و اعتماد عمومی را خدشه دار نکنند و فرصت را به اراذل و اوباش در برهم زدن نظم عمومی ندهند و قدری به تبعات اظهارنظرهای خود در عرصه بین الملل هم توجه داشته باشند.

وی تاکید کرد: فریب دست‌های مغرض پشت پرده را نخورید.

الهیان با تاکید براینکه امروز از نظر نمایندگان ملت هر گونه رفتار خلاف عرف سیاسی و اخلاق انتخاباتی مردود می‌باشد،‌گفت: اینجانب به عنوان نماینده مردم از طرف همه نمایندگان از همه اقشار به ویژه بانوان تشکر می کنم.

وی همچنین از کاندیداهای عزیز به دلیل حضور در این رقابت عظیم قدردانی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet