هدر اصلی
1395/12/21 07:25:00
سرویس اجتماعی
ابتکار خبر داد:

ارائه لایحه حمایت از محیط بانان به مجلس / بهره مندی محیطبانان از همه ابعاد قانون نحوه بکارگیری سلاح

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از ارائه لایحه حمایت از محیط بانان به مجلس خبر داد.
ارائه لایحه حمایت از محیط بانان به مجلس / بهره مندی محیطبانان از همه ابعاد قانون نحوه بکارگیری سلاح رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از ارائه لایحه حمایت از محیط بانان به مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/96432.jpg ارائه,لایحه,حمایت,از,محیط,بانان,به,مجلس,/,بهره,مندی,محیطبانان,از,همه,ابعاد,قانون,نحوه,بکارگیری,سلاح Icana

معصومه ابتکار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از ارائه لایحه حمایت از محیط بانان به مجلس خبر داد و گفت: امیدواریم با حمایت نمایندگان لایحه مذکور سریع تر تصویب شود.
ابتکار با بیان اینکه سازمان محیط زیست به مسئولیت خود در رابطه با تدوین و ارائه لایحه حمایت از محیط بانان به مجلس عمل کرد، افزود: بهره مندی کامل محیط بانان از همه ابعاد قانون نحوه بکارگیری سلاح و به ویژه بحث بیمه و معاضدت های قضایی در این لایحه دیده شده است.
معاون رئیس جمهور در رابطه با آخرین وضعیت لایحه مقابله با حیوان آزاری، گفت: این لایحه در دستور کار دولت قرار دارد و در حال بررسی آن هستیم.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته قرار شده در قالب اصلاح قانون تعزیرات موادی در این لایحه ذکر شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet