هدر موبایل
1395/12/23 12:07:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرمانده نیروی انتظامی مطرح کرد:

افزایش رضایت‌مندی مردم و کاهش خسارات؛ دستاورد مطلوب توجه به آموزش

سردار اشتری با بیان اینکه توجه به آموزش اولویت همیشگی نیروی انتظامی است، گفت: افزایش رضایت مردم، کاهش خسارات، سرعت عمل و ارتقاء مهارت‌های کارکنان از دستاوردهای توجه بر مقوله آموزش است.
افزایش رضایت‌مندی مردم و کاهش خسارات؛ دستاورد مطلوب توجه به آموزش سردار اشتری با بیان اینکه توجه به آموزش اولویت همیشگی نیروی انتظامی است، گفت: افزایش رضایت مردم، کاهش خسارات، سرعت عمل و ارتقاء مهارت‌های کارکنان از دستاوردهای توجه بر مقوله آموزش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102732489807.jpg افزایش,رضایت‌مندی,مردم,و,کاهش,خسارات؛,دستاورد,مطلوب,توجه,به,آموزش Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار حسین اشتری در حاشیه جشنواره سراسری دوسالانه تجلیل از برترین‌های حوزه تربیت و آموزش ناجا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آموزش به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی ناجا در سال ۹۴ تعیین شد و در همین راستا قرارگاه جهادی تربیت و آموزش راه اندازی و پس از اقدامات اولیه و تحقیقاتی، دستورالعملی در این راستا به سراسر کشور ابلاغ شد.

وی افزود: در راستای توجه به مقوله آموزش ۲۶۰ هزار جزوه و کتابچه آموزشی برای ۳۳ رسته و رده تخصصی تدوین و تهیه شد. این کتابچه‌های آموزشی در اختیار کارکنان قرار گرفت تا کارکنان ضمن اشراف به شرح وظایف، در صورت نیاز به این کتابچه‌ها مراجعه کنند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه آموزش همواره از اولویت‌های ناجا است، بیان کرد: توجه به آموزش دستاوردهای مطلوبی داشته است به طوری که بالاترین نتیجه آموزش محوری؛ ارتقاء رضایتمندی مردم از ناجا بوده است، براساس ارزیابی و نظرسنجی یکی از سازمان‌های رسمی میزان اعتماد و رضایت مندی مردم به ناجا رشد داشته است و نیروی انتظامی حائز رتبه چهارم از میان ۳۰ دستگاه است.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: سرعت عمل در اجرای مأموریت، ارتقاء اقدامات پیش‌دستانه و رشد مهارت‌های علمی و عملی کارکنان از دیگر دستاوردهای توجه به آموزش بوده است.

فرمانده ناجا تأکید کرد: معتقدیم پلیس باید حرفه‌ای و پاسخگو باشد، بنابراین حرفه گرایی و پاسخگو بودن پلیس نیازمند توجه به مقوله آموزش است که خوشبختانه با توجه همه فرماندهان و کارکنان اقدامات جهادی در حوزه آموزش صورت گرفته و پس از گذشت دو سال از راه اندازی و فعالیت قرارگاه جهادی تربیت و آموزش شاهد موفقیت‌ها و دستاوردهای مطلوبی در ناجا هستیم.

به گزارش مهر، وی یادآور شد: علیرغم افزایش مأموریت‌ها شاهد کاهش خسارات و تلفات در ناجا و افزایش میزان رضایت‌مندی مردم بوده‌ایم که در تلاشیم این سرمایه بزرگ یعنی رضایت مندی و اعتماد مردم را ارتقاء دهیم وامیدوارم در سال آینده خدمات بیشتری به ملت فهیم و ولایی ارائه کنیم.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet