هدر موبایل
1396/01/11 12:12:32
سرویس اقتصادی
علی اکبر کریمی:

حال اقتصاد کشور خوب نیست/تلاش ها برای تحقق اقتصادمقاومتی کافی نبوده است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حال اقتصاد ایران خیلی خوب نیست و اگر سیاست های اقتصاد مقاومتی به خوبی انجام می شد، وضع بهتری را داشتیم.
حال اقتصاد کشور خوب نیست/تلاش ها برای تحقق اقتصادمقاومتی کافی نبوده است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حال اقتصاد ایران خیلی خوب نیست و اگر سیاست های اقتصاد مقاومتی به خوبی انجام می شد، وضع بهتری را داشتیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100722757206.jpg حال,اقتصاد,کشور,خوب,نیست/تلاش,ها,برای,تحقق,اقتصادمقاومتی,کافی,نبوده,است Icana

علی اکبر کریمی درگفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص " عملکرد دولت در سال اقتصاد مقاومتی و میزان موفقیت در تحقق وعده ها و تامین نظر مردم "، با اشاره به اینکه مجموعه سیاست های اقتصاد مقاومتی یک بسته کامل است و باید در خصوص بند بند آن نظر و تحلیل ارائه کرد،اظهار کرد: دولت هنوز گزارش کامل خود درخصوص عملکرد در حوزه اقدام و عمل برای اقتصاد مقاومتی را ارائه نکرده است.    

وی با بیان اینکه با توجه به تاکیداتی که مقام معظم رهبری داشتند قطعا دولت تلاش های انجام داده است، ولی این تلاش ها از منظر مشکلات و مسائلی که است وضوح بیشتری دارد، تصریح کرد: ضمن احترام به تلاش های دولت شاید از منظر مشکلات مردم و فعالان اقتصادی نگاه کنیم،تلاش ها کافی نبوده و رفع مشکلاتی در زمینه تولید، اشتغال ، رکود و بیکاری مشکلاتی را شاهد نبوده ایم.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی افزود: مسائل و مشکلاتی در حوزه های صادارات و نظام بانکی وجود دارد که باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی این مشکلات برطرف گردد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید براینکه صادرات حال و روز خوبی ندارد و رشد قابل توجهی را در این زمینه ها شاهد نیستیم ، گفت:این امر نشان می دهد که حال اقتصاد ایران خیلی خوب نیست و اگر سیاست های اقتصاد مقاومتی به خوبی انجام می شد،  وضع بهتری را داشتیم و تلاش های انجام شده برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی کافی نبوده است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet