هدر موبایل
1396/01/19 12:51:01
سرویس استان ها
صفری:

افزایش تولید روغن کرمانشاهی نیازمند اختصاص  یارانه ویژه/ سلامت روغن کرمانشاهی توسط بسیاری از پزشکان تایید شد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه سلامت روغن کرمانشاهی از منظر بسیاری از پزشکان مورد تایید است، گفت: افزایش تولید روغن کرمانشاهی نیازمند اختصاص یارانه ویژه است.
افزایش تولید روغن کرمانشاهی نیازمند اختصاص  یارانه ویژه/ سلامت روغن کرمانشاهی توسط بسیاری از پزشکان تایید شد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه سلامت روغن کرمانشاهی از منظر بسیاری از پزشکان مورد تایید است، گفت: افزایش تولید روغن کرمانشاهی نیازمند اختصاص یارانه ویژه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106176458923.jpg افزایش,تولید,روغن,کرمانشاهی,نیازمند,اختصاص ,یارانه,ویژه/,سلامت,روغن,کرمانشاهی,توسط,بسیاری,از,پزشکان,تایید,شد Icana

احمد صفری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت تولید روغنکرمانشاهی در کشور،گفت:روغن کرمانشاهی از منظر تولید شرایط بسیار کاربردی دارد و این در حالی است که اگر خواهان افزایش تولید روغن کرمانشاهی هستیم دولت باید برای تولید روغن کرمانشاهی جهت تامین بازار مصرفی یارانه در نظر بگیرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای بهبود وضعیت عشایر باید فرآورده های تولیدی این قشر زحمتکش شامل یارانه شود،تصریح کرد:بطور مثال در صنعت دامداری باید نهادههای خوراکی دامداری ها برای دامدارن بویژه عشایری شامل یارانه شود که این اقشار زحمتکش بتوانند محصولات با کیفیت خود را با نرخ پایین روانه بازار مصرفی کنند.

 عضوکمیسیون انرژی مجلس،یادآورشد:محصولات عشایری باید همراه با تدوام تولید شوند تا دامدار نگرانی درباره فروش محصولات خود را نداشته باشند و این در حالی است که مشکلاتی از جمله تردد ،حمل و نقل و کمبود منابع آبی از دیگر معضلاتی است که عشایر با آن دست و پنجه نرم می کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet