پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/01/04 15:28:13
سرویس اجتماعی
کاظمی باباحیدری:

تاکید بر ورود افراد متخصص و صالح به شوراها/ رسانه ها ویژگی نامزدهای صاحب صلاحیت را اعلام کنند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه رسانه‌ها در برگزاری انتخابات عاری از خطای شوراها نقش کلیدی دارند، گفت: شوراهای شهر و روستا نقش مهمی در آبادانی کشور دارند لذا ضروری است افراد توانمند به این شوراها راه پیدا کنند.
تاکید بر ورود افراد متخصص و صالح به شوراها/ رسانه ها ویژگی نامزدهای صاحب صلاحیت را اعلام کنند عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه رسانه‌ها در برگزاری انتخابات عاری از خطای شوراها نقش کلیدی دارند، گفت: شوراهای شهر و روستا نقش مهمی در آبادانی کشور دارند لذا ضروری است افراد توانمند به این شوراها راه پیدا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106137158805.jpg تاکید,بر,ورود,افراد,متخصص,و,صالح,به,شوراها/,رسانه,ها,ویژگی,نامزدهای,صاحب,صلاحیت,را,اعلام,کنند Icana

علی کاظمی باباحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت برگزاری دقیق و به دور از خطای انتخابات شوراهای شهر و روستا در سال جاری، گفت: یکی از افتخارات انقلاب اسلامی انتخاب مسئولان کشوری توسط مردم و بر اساس رای آن‌ها بوده است که در این زمینه از ابتدای انقلاب هر سال حداقل یک انتخابات داشته‌ایم.

نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی با یادآوری انتخابات شوراهای شهر و روستا، گفت: واقعیت آن است که شوراهای شهر و روستا نقش مهمی در آبادانی کشور دارند لذا ضروری است افراد توانمند به این شوراها راه پیدا کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با درخواست از مردم برای حضور آگاهانه در انتخابات شوراهای شهر و روستا ادامه داد: مسئولان باید برای انجام درست، دقیق و بدون خطای این انتخابات تلاش کنند تا تنها پای منتخبان مردم به شوراها برسد، هرچند برگزاری انتخابات بدون خطا اهمیت فراوانی دارد اما باید افراد دارای تخصص در حوزه‌های شهری و روستایی برای این مهم صلاحیت کسب کنند.  

وی اضافه کرد: حضور با شکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اتحاد مردم ایران را به جهانیان نشان خواهد داد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس همچنین نقش رسانه‌ها را در برگزاری انتخاباتی بدون خطا و ورود افراد متخصص و صالح به شوراها را بسیار کلیدی دانست و گفت: رسانه ها باید ویژگی های افراد متخصص و دارای صلاحیت را بدون جبهه گیری های  سیاسی به مردم معرفی کنند تا ان‌شاالله شاهد آبادانی و پیشرفت شهرها و روستاها توسط افراد ذی صلاح انتخاب شده باشیم./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet