هدر موبایل
1396/01/07 13:05:04
سرویس اجتماعی
بدری مطرح کرد:

لزوم ارائه گزارش جامع ازسوی هیات ویژه ملی حادثه پلاسکو/ اهمال کاری دستگاه ها شفاف شود

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس باتاکید بر ارائه گزارش جامعی از سوی هیات ویژه ملی بررسی حادثه پلاسکو باید ارائه شود،گفت: وظایف دستگاه ها و کوتاهی های صورت گرفته دراین گزارش باید شفاف شود.
لزوم ارائه گزارش جامع ازسوی هیات ویژه ملی حادثه پلاسکو/ اهمال کاری دستگاه ها شفاف شود سخنگوی کمیسیون عمران مجلس باتاکید بر ارائه گزارش جامعی از سوی هیات ویژه ملی بررسی حادثه پلاسکو باید ارائه شود،گفت: وظایف دستگاه ها و کوتاهی های صورت گرفته دراین گزارش باید شفاف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201701107654228204.jpg لزوم,ارائه,گزارش,جامع,ازسوی,هیات,ویژه,ملی,حادثه,پلاسکو/,اهمال,کاری,دستگاه,ها,شفاف,شود Icana

صدیف بدری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به سخنان رئیس هیات ویژه گزارش ملی حادثه پلاسکو مبنی بر اتمام گزارش این حادثه پیش از اتمام تعطیلات نوروزی،گفت:باتوجه به ترکیبات هیات ویژه بررسی حادثه پلاسکو که از سوی دولت تعیین شد؛باید گزارش جامعی ارائه شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگاه ها ،مجریان و مدیران با سابقه مجموعه هیات ویژه بررسی حادثه پلاسکو را تشکیل می دهند، تصریح کرد: دستگاه های مختلفی در این حادثه مسئول و متولی شناخته شده اند؛بنابراین یک دستگاه یا یک تشکیلات را نمی توان مقصر اعلام کرد.

وی با تاکید بر نقش دستگاه های مختلف در حادثه پلاسکو، افزود: در گزارش ملی که از سوی این هیات ارائه می شود ،باید وظایف و مسئولیت هر کدام از دستگاه ها شفاف شود، در واقع کوتاهی های رخ داده از سوی هر دستگاه باید مشخص شود تا گزارش جامع و کاملی ارائه شود.

گزارش کمیسیون عمران بعد از تعطیلات نوروزی ارائه می شود

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد:گزارش جامع کمیسیون عمران در خصوص حادثه پلاسکو نیز بعد از تعطیلات نوروزی به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم می شود.

به گزارش خبرگزای خانه ملت؛ محمدتقی احمدی رییس هیات ویژه گزارش ملی بررسی حادثه پلاسکو اعلام کرد که این هیات بررسی‌های خود از حادثه پلاسکو را تا پیش از اتمام تعطیلات نوروزی، تمام خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet