هدر موبایل
1396/01/14 11:01:58
سرویس اجتماعی
مقدسی:

لزوم تقویت نظارت شوراها بر عملکرد شهرداری ها/ شوراها نباید تبدیل به شورای شهرداری شوند

عضو هیات رئیسه فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس با بیان اینکه شوراهای شهر باید در تصمیمات و مصوبات خود منفعت مردم را در نظر بگیرند، گفت: شوراها نباید طوری عمل کنند که تبدیل به شورای شهرداری ها شوند.
لزوم تقویت نظارت شوراها بر عملکرد شهرداری ها/ شوراها نباید تبدیل به شورای شهرداری شوند عضو هیات رئیسه فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس با بیان اینکه شوراهای شهر باید در تصمیمات و مصوبات خود منفعت مردم را در نظر بگیرند، گفت: شوراها نباید طوری عمل کنند که تبدیل به شورای شهرداری ها شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108591258853.jpg لزوم,تقویت,نظارت,شوراها,بر,عملکرد,شهرداری,ها/,شوراها,نباید,تبدیل,به,شورای,شهرداری,شوند Icana

سید مهدی مقدسی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها از سوی شوراها، افزود: اینکه برای انجام این نظارت ها، شوراها به وظایف خود عمل می‌کنند موضوع مهمی است که باید به آن بیش از پیش توجه کرد چراکه گاهی مشاهده شده در کنار همه تخلفات پیش آمده در این حوزه شاهد هستیم که برخی اعضای شورا نیز گرفتار این تخلفات شده‌اند.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نظارت بر عملکرد شهرداری ها و شوراها باید مورد تاکید و توجه قرار گیرد و در این میان لازم است نظارت بر عملکرد شوراها نیز به گونه ای صورت گیرد تا بتوان از تخلفات احتمالی در بدنه شوراها و شهرداری ها جلوگیری کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در زمینه جلوگیری از تخلفات شهرداری ها نیز باید شوراها از مکانیزم قانونی خود بیش از گذشته استفاده کنند و دغدغه های مردم را به دیگر دغدغه ها اولویت دهند.

وی با بیان اینکه شوراهای شهر باید منفعت مردم را در نظر گرفته و شورای شهرداری ها نباشند، یادآور شد: مردم نیز باید در انتخاب اعضای شورای شهر نهایت دقت را به کار گیرند تا افرادی به کار گرفته شوند که تنها به فکر خدمت رسانی به مردم باسند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون مدیریت شهری و روستایی در مجلس شورای اسلامی، گفت: در این میان وزارت کشور نیز می تواند شوراهای موفق هر شهری را معرفی کند تا این مهم عاملی برای الگو پذیری دیگر شوراها و افزایش کیفیت در خدمت رسانی ها شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet