هدر موبایل
1396/01/16 14:41:17
سرویس استان ها
همتی:

انتخابات سرمایه ای ارزشمند و ماندگار است/حضور پرشور مردم در انتخابات مبین عقیده ولایی ملت ایران نسبت به ارزش های انقلاب است

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس گفت:انتخابات سرمایه ای ارزشمند و ماندگار است که مقبولیت و عظمت جمهوری اسلامی را در بین آحاد جامعه دوچندان می کند‌.
انتخابات سرمایه ای ارزشمند و ماندگار است/حضور پرشور مردم در انتخابات مبین عقیده ولایی ملت ایران نسبت به ارزش های انقلاب است نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس گفت:انتخابات سرمایه ای ارزشمند و ماندگار است که مقبولیت و عظمت جمهوری اسلامی را در بین آحاد جامعه دوچندان می کند‌. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102326666180.jpg انتخابات,سرمایه,ای,ارزشمند,و,ماندگار,است/حضور,پرشور,مردم,در,انتخابات,مبین,عقیده,ولایی,ملت,ایران,نسبت,به,ارزش,های,انقلاب,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمد همتی با تاکید برحضور پرشور مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ملت ایران با حضوری حماسی در این انتخابات جوابی دندان شکن به یاوه گویی های استکبار جهانی خواهند داد.


نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی افزود:زیرساخت لازم برای حضور پرشور مردم در این انتخابات فراهم است و به یاری خداوند باشکوه ترین انتخابات در ادوار نظام جمهوری اسلامی را در سال 96 شاهد خواهیم بود.

وی اظهارداشت:حضور پرشور مردم در این رویداد سیاسی مبین عقیده خالص و ولایی ملت ایران نسبت به ارزش های انقلاب اسلامی است که در این انتخابات بیش از پیش متجلی می شود.

وی خاطرنشان کر :مشارکت پرشور مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری به طور قطع توطئه ها و کارشکنی دشمنان نظام جمهوری اسلامی را خنثی می کند.

نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که برگزاری انتخابات باشکوه، دفاع از حریم امامت و انقلاب اسلامی است 

وی افزود: انتخابات سرمایه ای ارزشمند و ماندگار است که مقبولیت و عظمت جمهوری اسلامی را در بین آحاد جامعه دوچندان می کند‌.

همتی اضافه کرد: اجرای طرح های اقتصادی و اجتماعی در کشور بدون حضور مردم بی معناست و مشارکت آحاد جامعه در تمام عرصه ها از جمله این رویداد سشیاسی نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد : هیچ کشور بیگانه ای نمی تواند در برگزاری انتخابات سالم و حضور پرشور مردم در این عرصه برای ملت شریف ایران خط ونشان بکشد و به یقین با اقتدار آحاد جامعه جواب کارشکنی دشمنان نظام را خواهند داد.

وی ادامه داد : انتخابات عظمت ایران اسلامی را در عرصه های ملی و جهانی دوچندان می کند و ملت ایران باید با تدبیر و با حضورشان در انتخابات، توطئه های دشمنان نظام اسلامی را خنثی کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت : به طور یقین با حضور پرشور مردم در انتخابات، برگ زرینی دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی افزوده می شود.

گفتنی است؛دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت 96 برگزار می شود‌.استان سمنان دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست ودر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و 19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر نیز به عنوان اعضای علی البدل به شوراهای اسلامی شهری و روستایی استان سمنان راه می یابند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet