هدر موبایل
1396/01/15 10:21:23
سرویس صحن
در تذکر شفاهی؛

حاجی دلیگانی: گزارش کمیسیون عمران در مورد پلاسکو هنوز ارائه نشده است/ دکتر لاریجانی: کمیسیون عمران گزارش را ارائه کند

رییس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون عمران خواست تا هرچه زودتر گزارش نهایی خود در خصوص حادثه پلاسکو را به هیأت رییسه مجلس ارایه کند.
حاجی دلیگانی: گزارش کمیسیون عمران در مورد پلاسکو هنوز ارائه نشده است/ دکتر لاریجانی: کمیسیون عمران گزارش را ارائه کند رییس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون عمران خواست تا هرچه زودتر گزارش نهایی خود در خصوص حادثه پلاسکو را به هیأت رییسه مجلس ارایه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608104516832723.jpg حاجی,دلیگانی:,گزارش,کمیسیون,عمران,در,مورد,پلاسکو,هنوز,ارائه,نشده,است/,دکتر,لاریجانی:,کمیسیون,عمران,گزارش,را,ارائه,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 15 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با استناد به ماده (167) آیین نامه داخلی مجلس گفت: بر اساس این ماده پس از انقضای زمان آزمایشی اینگونه قوانین اعتبار قانونی نخواهد داشت؛ بنده در حین لایحه بررسی بودجه 96 یادآور شدم که به مدت 3 سال از زمان انقضای قانون مدیریت بحران گذشته و در لایحه بودجه برای آن اعتبار در نظر گرفته شد. در این رابطه مقرر شد معاونت قوانین بررسی و نتیجه را اعلام کند اما تاکنون هیچ اعلام نتیجه‌ای انجام نشد.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگر گفت: مقرر شد گزارش کمیسیون عمران در رابطه با پلاسکو یک ماه بعد یعنی 15 اسفند ارائه شود اما هنوز ارائه نشده است.

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: کمیسیون عمران گزارش را ارائه کند و در مورد قانون مدیریت بحران، اداره قوانین پیگیری کند که اگر قانون کمبود دارد حتما اصلاح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet