پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/01/18 13:17:48
سرویس اقتصادی
پیروز بخت در گفت و گو با خانه ملت:

تولید برخی خودروهای داخلی تا سال 97 متوقف می شود/ خودروهای جدید نیز ممکن است نتوانند از استانداردهای هشتگانه عبور کنند

رئیس سازمان ملی استاندارد از توقف تولید برخی خودروهای تولید داخل تا سال ۹۷ خبر داد.
تولید برخی خودروهای داخلی تا سال 97 متوقف می شود/ خودروهای جدید نیز ممکن است نتوانند از استانداردهای هشتگانه عبور کنند رئیس سازمان ملی استاندارد از توقف تولید برخی خودروهای تولید داخل تا سال 97 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611109150552375.jpg تولید,برخی,خودروهای,داخلی,تا,سال,97,متوقف,می,شود/,خودروهای,جدید,نیز,ممکن,است,نتوانند,از,استانداردهای,هشتگانه,عبور,کنند Icana

نیره پیروزبخت درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اقدامات سازمان ملی استاندارد در سال جدید عنوان کرد: برای تایید خودروها استانداردهای هشتگانه درنظر گرفته شده است و اگر خودرویی نتواند تایید این استانداردهای هشت گانه را بگیرد؛خط تولید آن متوقف می شود.

وی توضیح داد: برای دریافت استانداردهای هشتگانه توجهی به سال تولید خودرو نداریم و ممکن است حتی خودروهای جدید نیز نتوانند این هشتگانه استاندارد را پاس کند.

رئیس سازمان ملی استاندارد تاکیدکرد:اجرای استانداردهای هشتگانه خودرو تا سال 97 عملیاتی خواهد شد و به سال تولید خودرو و قدیم و جدید بودن آن توجهی نمی شود.

براساس این گزارش؛در دیدار نوروزی رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان ملی استاندارد؛دکترعلی لاریجانی نسبت به استانداردهای خودرو انتقاد داشت و عنوان کرد برای سرعت خودروها استانداردی درنظر گرفته شود تا فاجعه آفرینی برخی خودروها کاهش پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet