آغاز امامت اما زمان (عج)
1396/01/16 12:59:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در پی وقوع زلزله در خراسان رضوی اعلام شد؛

آخرین وضعیت پرواز و حرکت قطارها در مشهد

پس از زلزله‌ای که امروز در خراسان رضوی به وقوع پیوسته، فرودگاه و ایستگاه راه آهن مشهد بدون هیچ محدودیتی به کار خود ادامه می‌دهند.
آخرین وضعیت پرواز و حرکت قطارها در مشهد پس از زلزله‌ای که امروز در خراسان رضوی به وقوع پیوسته، فرودگاه و ایستگاه راه آهن مشهد بدون هیچ محدودیتی به کار خود ادامه می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/52946.jpg آخرین,وضعیت,پرواز,و,حرکت,قطارها,در,مشهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، طبق اطلاعات ارائه شده از سوی فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد در حال حاضر پروازها در این فرودگاه محدودیت خاصی ندارند و طبق برنامه انجام می‌شود.

اطلاعات این فرودگاه نشان می‌دهد در طول دقایقی که از زلزله اخیر گذشته چه پروازهای ورودی و چه پروازهای خروجی بدون هیچ مشکلی انجام شده‌اند.

همچنین وضعیت حرکت قطارها از مقصد یا به مبدا مشهد نیز بدون مشکل در جریان است.

صادق سکری – مدیر روابط عمومی شرکت راه‌آهن – با اعلام این خبر به ایسنا گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی برای حرکت قطارها وجود ندارد و راه‌آهن مشهد مانند روزهای عادی به کار خود ادامه می‌دهد.

به گفته وی، حتی در صورت نیاز برای امدادرسانی یا مدیریت شرایط پس از زلزله نیز راه‌آهن آمادگی آن را خواهد داشت تا همکاری‌های لازم را با دستگاه‌های فعال انجام دهد.

به گزارش ایسنا، زمین‌لرزه ٦ ریشتری در ساعت ۱۰:۳۹ امروز بخش‌هایی از خراسان رضوی را لرزاند و تا کنون  ۱۰ پس لرزه ثبت شده که بزرگترین آن ٤.٧ ریشتر بوده است. به دنبال بررسی‌های انجام شده، متاسفانه تا این لحظه چهار مصدوم و یک فوتی در روستای کالوش گزارش شده است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet