هدر موبایل
1396/01/26 08:01:59
سرویس سیاسی
ذوالنوری:

هیات اجرایی مرکزی انتخابات به دور از سلایق سیاسی اصل امانتداری را رعایت کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هیات اجرایی مرکزی انتخابات به دور از سلایق سیاسی اصل امانتداری را رعایت کنند.
هیات اجرایی مرکزی انتخابات به دور از سلایق سیاسی اصل امانتداری را رعایت کنند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هیات اجرایی مرکزی انتخابات به دور از سلایق سیاسی اصل امانتداری را رعایت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201603100716992831.jpg هیات,اجرایی,مرکزی,انتخابات,به,دور,از,سلایق,سیاسی,اصل,امانتداری,را,رعایت,کنند Icana

مجتبی ذوالنوری در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت " با اشاره به انتخاب اعضای هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری در خصوص نحوه فعالیت و عملکرد این هیات" ، اظهار داشت: هیات های اجرایی مرکزی انتخابات باید به هیچ عنوان در امور اجرایی و مدیریتی، سلایق سیاسی و حزبی را دخیل نکنند و در موضع گیری و تصمیم گیری های خود جهت دار نظر ندهند.

وی افزود: آنها به عنوان مجریان و سیاستگذاران اصلی که وزارت کشور، امور اجرایی انتخابات ریاست جمهوری را زیر نظر آنها انجام می دهد، باید اصل امانتداری و معتمد واقعی مردم بودن را لحاظ و از انجام کار و اقداماتی که شائبه سیاسی داشته باشد، اکیدا پرهیز کنند.

نماینده مردم قم با بیان اینکه اعضای این هیات باید دقت لازم را داشته و اجازه ندهند کار و سمت های آنها در دولت در نظر دادن و تصمیم گرفتن تاثیری داشته باشد، گفت: تصمیمات جانبدارانه، مطمئنا باعث می شود که مردم نگاه تردیدی به  هیات اجرایی مرکزی داشته باشند و این برای افرادی که باید معتمد مردم در اجرایی انتخابات ریاست جمهوری باشند، درست نیست.

وی تاکید کرد: افراد حاضر در هیات اجرایی مرکزی انتخابات به عنوان معتمدین فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی مردم باید کاملا اصل بی طرفی را رعایت و قانون را اجرایی نمایند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه اعضای این هیات باید کاملا به دور از نگاه  تفکرات سیاسی خود، اقداماتی که باعث شفافیت و سلامت انتخابات را می شود انجام دهند و به عنوان معتمد مردمی بر اجرای دقیق قانون پافشاری نمایند، گفت: معتمدین مردمی در هیات اجرایی مرکزی انتخابات باید گرایش های سیاسی خود را در این هیات کنار گذاشته و به مصداق واقعی نماینده مردم در این هیات باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet