هدر موبایل
1396/01/18 13:19:55
سرویس سیاسی
نانواکناری تاکید کرد

اصل بی طرفی و اجرایی دقیق قانون خواسته مردم از معتمدین آنها در هیات اجرایی مرکزی انتخابات

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه اعضای هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری باید با نگاه عادلانه و فارغ از مسائل حزبی و جناحی به امور مردم و کشور بپردازند، گفت: این هیات باید بدور از رفتارهای سیاسی مباردت به مدیریت اجرای انتخابات کند و اصل بی طرفی و رعایت کامل قانون را مد نظر داشته باشند.
اصل بی طرفی و اجرایی دقیق قانون خواسته مردم از معتمدین آنها در هیات اجرایی مرکزی انتخابات عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه اعضای هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری باید با نگاه عادلانه و فارغ از مسائل حزبی و جناحی به امور مردم و کشور بپردازند، گفت: این هیات باید بدور از رفتارهای سیاسی مباردت به مدیریت اجرای انتخابات کند و اصل بی طرفی و رعایت کامل قانون را مد نظر داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104206873144.jpg اصل,بی,طرفی,و,اجرایی,دقیق,قانون,خواسته,مردم,از,معتمدین,آنها,در,هیات,اجرایی,مرکزی,انتخابات Icana

ولی الله نانواکناری در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت " با اشاره به انتخاب اعضای هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری در خصوص نحوه فعالیت و عملکرد این هیات"، اظهار کرد: نگاه اعضای هیات اجرایی مرکزی انتخابات باید کاملا بی طرفانه باشد و بدور از گرایش های سیاسی وارد کار شوند.

وی با تاکید بر اینکه اعضای هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری باید با نگاه عادلانه و فارغ از مسائل حزبی و جناحی به امور مردم و کشور بپردازند، گفت: این هیات باید بدور از رفتارهای سیاسی مباردت به مدیریت اجرای انتخابات کند و اصل بی طرفی و رعایت کامل قانون را مد نظر داشته باشند.

نماینده مردم بابلسر بیان داشت: وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات مطمئنا می تواند با هماهنگی و مدیریت هیات اجرایی مرکزی انتخابات فعالیت خوبی داشته باشد و با نظارت دقیق و همکاری مناسب جلوی هرگونه شک و شبهه ای را بگیرد.

وی افزود: این افراد چون معتمدین مردمی و به عنوان نماینده مردم هستند باید به دور از هرگونه گرایش سیاسی و حزبی به انجام وظیفه در این راستا بپردازند و نگذارند خدشه ای به این جایگاه وارد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان گفت: اعضای هیات اجرایی باید کاملا شفاف و دقیق به امور اجرایی وارد شوند و اجازه هیچ گونه بروز ایراد و مشکلی را در برگزاری روند انتخابات ندهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet