هدر موبایل
1388/03/27 14:48:00
سرویس صحن

ارزیابی نماینده ساوه از گزارش رئیس کمیته پیگیری رویدادهای اخیر به مجلس

**هیات بررسی کننده حوادث اخیر در کشور طی دو روز گذشته از سوی رییس مجلس تشکیل شد و روز گذشته نیز با میرحسین دیدار داشت و ابوترابی‌فرد در جلسه‌غیرعلنی غیر رسمی عملکرد این هیات را ارائه داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسین اسلامی نماینده ساوه و زرند درحاشیه جلسه‌علنی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص گزارش ابوترابی‌فرد در جلسه‌غیرعلنی غیر رسمی صبح اظهار داشت: ابوترابی‌فرد در دیدار با موسوی بیان کرد که جریان اغتشاش‌گری در حاشیه انتخابات در حال فعالیت است که نه رییس جمهور را قبول دارد و نه موسوی را . این جریان دست نشانده بیگانگان است که از طریق ماهواره هدایت می‌شود.

اسلامی گفت: در پی اعتراض یک نماینده اصولگرا به ابوترابی‌فرد عده‌ای محدودی از نمایندگان خواستار توقف قرائت گزارش مذکور شدند اما عده کثیری خواستار تداوم آن بودند .

نماینده ساوه خاطر نشان کرد: هیات بررسی کننده اغتشاشات اخیر در دو محور باید به انجام وظایف خود می‌پرداخت یکی دیدار و مذاکره با کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و دعوت آنها برای حرکت به مسیرقانون و دوم ارتباط با شورای نگهبان و مجموعه وزارت کشور و هم چنین مذاکراتی با نیروی انتظامی داشته باشد.

اسلامی خاطر نشان کرد: هیات بررسی کننده ازنزدیک مسائل کوی دانشگاه را بررسی کرده است و متخلفین از محدوده مقررات را نیز مشخص کرده است.

وی در پایان افزود: افرادی که در کوی دانشگاه وارد شده‌اند و اغتشاش درست کرده‌اند هیچ سمت نظامی و انتظامی نداشته‌اند و مجوز لازم برای ورود را نیز نداشته‌اند.

اسلامی از شناسایی این افراد خبر داد و گفت:‌ این افراد برای اهداف دیگری برای ایجاد اغتشاش و برنامه‌ریزی وارد میدان شده‌اند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet