هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مطهری در گفت‌ وگوی اختصاصی با خانه‌ملت؛

جلوگیری از تراکم فروشی و اجرای کامل طرح تفصیلی اولویت شورای پنجم باشد

سرویس اجتماعی
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اجرای کامل طرح تفصیلی و جلوگیری از تراکم فروشی را مهم‌ترین اولویت های شورای پنجم شهر تهران دانست.
دوشنبه 21 فروردین 1396 ساعت 07:25
جلوگیری از تراکم فروشی و اجرای کامل طرح تفصیلی اولویت شورای پنجم باشد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اجرای کامل طرح تفصیلی و جلوگیری از تراکم فروشی را مهم‌ترین اولویت های شورای پنجم شهر تهران دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105711113453.jpg جلوگیری,از,تراکم,فروشی,و,اجرای,کامل,طرح,تفصیلی,اولویت,شورای,پنجم,باشد Icana

علی مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص مهم‌ترین اولویت‌های شورای پنجم شهر تهران، گفت: جلوگیری از تراکم فروشی مهم‌ترین مسئله است زیرا آسیب هایی را متوجه تهران کرده و رفاه پایتخت نشینان را تحت تاثیر قرار داده است، به نظر می‌رسد این مسئله که متاسفانه هنوز ادامه دارد، از مسائل مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح تفصیلی تهران به درستی اجرا نمی‌شود، افزود: بناهای بلندمرتبه در فضاهای کم ظرفیت جانمایی شده‌اند، به نوعی که این ساختمان‌های چندین طبقه در فضاهای کوچک شهر معضلاتی چون ترافیک، محدودیت در آب‌رسانی و ... ایجاد کرده بنابراین مهم‌ترین معضل شهر تراکم فروشی است.

 

اعضای شورای شهر را باید متخصصان شهری، فرهنگی و معماری تشکیل دهند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در رابطه با ترکیب اعضای شورای شهر پنجم، تصریح کرد: به دنبال تغییر و تحولات صورت گرفته در شورای پنجم، اعضای شورای شهر را باید متخصصان شهری، فرهنگی و معماری تشکیل دهند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر