خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/21 11:44:58
سرویس اقتصادی
حسینی:

ضرورت تکمیل آزاد راه تهران شمال با سرمایه های مردم/ورود سهام پروژه های عمرانی به بورس لازم است

مدیر پروژه آزادراه تهران شمال با بیان اینکه عدم استفاده پروژه های عمرانی از منابع دولتی بهترین گزینه است، گفت: استفاده از سرمایه های مردم و همچنین ورود سهام پروژه های عمرانی در بورس بهترین راه برای تکمیل این پروژه ها است.
ضرورت تکمیل آزاد راه تهران شمال با سرمایه های مردم/ورود سهام پروژه های عمرانی به بورس لازم است مدیر پروژه آزادراه تهران شمال با بیان اینکه عدم استفاده پروژه های عمرانی از منابع دولتی بهترین گزینه است، گفت: استفاده از سرمایه های مردم و همچنین ورود سهام پروژه های عمرانی در بورس بهترین راه برای تکمیل این پروژه ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/43312.jpg ضرورت,تکمیل,آزاد,راه,تهران,شمال,با,سرمایه,های,مردم/ورود,سهام,پروژه,های,عمرانی,به,بورس,لازم,است Icana

سیدبهلول حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آخرین وضعیت 4 قطعه آزادراه تهران شمال، گفت: محدودیت های منابع تکمیل این پروژه و سایر پروژه های مشابه را دچار وقفه کرده است.

نماینده مردم میانه در مجلس نهم، با بیان اینکه عدم استفاده پروژه های عمرانی از منابع دولتی بهترین گزینه است، افزود: این نوع پروژه ها باید از منابع بخش خصوصی و غیر دولتی تغذیه کنند.

 

ورود سرمایه بانک ها به پروژه های عمرانی تسریع در تکمیل پروژه ها را در پی دارد

وی با تاکید بر اینکه ورود سرمایه بانک ها به پروژه های عمرانی تسریع در تکمیل پروژه ها را در پی دارد، تصریح کرد: باید سیاستی در نظر گرفته شود که سرمایه گذاری مردم در پروژه های عمرانی به صرفه تر از سپرده گذاری آن ها نزد بانک ها باشد که لازمه این امر تضمین بازگشت منابع از سوی دولت است.

آزادراه تهران - شمال 3406753/14/2016 3:52:36 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/03/201603105876278827_Thum.jpg
آزادراه تهران - شمال
آسفالت آسفالت جاده جاده سازی آسفالت اتوبان آسفالت آزادراه آسفالت بزرگراه راه سازی3406752/8/2014 5:29:33 PMhttp://media.icana.ir/Image/2014/02/59475_Thum.jpg
آسفالت

حسینی با بیان اینکه بخش خصوصی می تواند با حمایت از تکمیل پروژه های عمرانی کمک موثری در راستای آبادانی کشور بردارد، گفت: معقول ترین شیوه و مسیر برای تکمیل پروژه های عمرانی دست کشیدن از منابع دولتی و روی آوردن به منابع غیر دولتی است.

 

ارایه سهام پروژه های عمرانی در بورس راهکار تکمیل پروژه ها

وی با تاکید بر اینکه ارایه سهام پروژه های عمرانی در بورس نیز روش دیگری است که می تواند به روند تکمیل این پروژه ها سرعت ببخشد، افزود: دولت باید با فعال ساختن فعالیت بورس در خصوص پروژه های عمرانی موتور تکمیل این پروژه ها را روشن کند.

حسینی ادامه داد: بهترین مسیر برای رونق فضای اشتغال در کشور تکمیل و در نتیجه بهره برداری از پروژه های عمرانی است.

مدیر پروژه آزاد راه تهران شمال، یادآور شد: تکمیل پروژه های عمرانی علاوه بر ایجاد اشتغال برای مردم از حجیم تر شدن دولت نیز می کاهد از این رو باید تکمیل این پروژه ها با تکیه بر سرمایه های مردمی در دستور کار قرار بگیرد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet