هدر موبایل
1396/01/21 10:29:59
سرویس اقتصادی
کاتب خبر داد:

تشکیل کمیته‌های تخصصی در فراکسیون اشتغال و تولید ملی مجلس/تاکید بر توجه به کارآفرینی و ایجاد اشتغال‌های خرد

رئیس فراکسیون اشتغال و تولید ملی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌های تخصصی کارآفرینی،برنامه‌ریزی ایجاد اشتغال‌های خرد و کمیته‌ای برای رسیدگی به لایحه رونق اشتغالزایی در فراکسیون متبوعش خبر داد.
تشکیل کمیته‌های تخصصی در فراکسیون اشتغال و تولید ملی مجلس/تاکید بر توجه به کارآفرینی و ایجاد اشتغال‌های خرد رئیس فراکسیون اشتغال و تولید ملی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌های تخصصی کارآفرینی،برنامه‌ریزی ایجاد اشتغال‌های خرد و کمیته‌ای برای رسیدگی به لایحه رونق اشتغالزایی در فراکسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105299004484.jpg تشکیل,کمیته‌های,تخصصی,,در,فراکسیون,اشتغال,,و,تولید,ملی,مجلس/تاکید,بر,توجه,به,کارآفرینی,و,ایجاد,اشتغال‌های,خرد Icana

غلامرضا کاتب در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص جلسه فراکسیون اشتغال و تولید مجلس شورای اسلامی گفت:در اولین جلسه "فراکسیون اشتغال و تولید مجلس شورای اسلامی" در سال 96 با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد و بر اساس سیاست های این فراکسیون مقرر شده یک برنامه یک ساله در جهت تقویت اشتغالزایی در کشور در راستای اولویت بندی کارها وجود داشته باشد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیشنهادات نمایندگان در خصوص اشتغالزایی از طریق فراکسیون اشتغال و تولید مجلس پیگیری خواهد شد و در این رابطه با هماهنگی دولت و مرکز پژوهش‌های مجلس کمیته‌های تخصصی برای برنامه‌ریزی ایجاد اشتغال‌های خرد و کمیته‌ای برای کارآفرینی تشکیل خواهد شد.

وی افزود: در خصوص اصلاح لایحه برداشت یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغالزایی روستاییان نیز کمیته‌ای در مجلس تشکیل خواهد شد.

رئیس فراکسیون اشتغال  و تولید ملی مجلس شورای اسلامی افزود: بحث مشخص شدن وزارتخانه متولی در رابطه با لایحه برداشت یک و نیم میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی برای اشتغالزایی روستاییان و همچنین مشخص شدن متولی بانکی در این رابطه گزارش کمیته‌های مذکور به صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet