ایام محرم 1398
1388/03/27 14:06:00
سرویس صحن

نماینده شهریار: کاندیداها حامیان خود را از اعتشاشگران جدا کنند

**نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت: کاندیداها با جدا کردن حامیان خود از اعتشاشگران، زمینه‌های سؤاستفاده رسانه‌های خارجی را فراهم نکنند.

"حسین گروسی" چهارمین ناطق میان دستور جلسه علنی روز چهارشنبه گفت: انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به فضل الهی و با عنایت شهدا با مشارکت 85 درصدی مردم برگزار شد که این نقطه عطفی نه تنها در تاریخ ایران بلکه در تاریخ جهان خواهد ماند.

وی از مردم شهریار، ملارد و قدس نه تنها به جهت حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، بلکه به خاطر انتخاب اصلح تقدیر و تشکر کرد.

گروسی با تاکید بر اینکه رای به احمدی‌نژاد، رای به ساده زیستی، ارزش‌ها و پیشرفت بود، پیروزی در انتخابات را از طرف مردم شهریار به رئیس جمهور منتخب را تبریک گفت.

نماینده مردم شهریار با اشاره به دعوت مقام معظم رهبری از مردم و کاندیداها به آرامش، تصریح کرد: در نحوه برگزاری و نتیجه آن هیچگونه شبهه‌ای وجود ندارد اما اعتراضات کاندیداهای معترض از طریق قانونی بررسی خواهد شد.

گروسی در ادامه نطق خود تاکید کرد: تریبون مجلس نباید صرفا به گرایشات تند سیاسی و بد اخلاقی‌های موجود تبدیل شود.

وی افزود: تریبون مجلس باید برای اعلام نظرات کارشناسی در جهت پیشرفت کشور باشد.

نماینده مردم شهریار با بیان اینکه انقلاب اسلامی حاصل خون شهدا است، خاطر نشان کرد: ضمن احترام به کاندیداها از همه آنها تقاضا می‌کنم که با دعوت از حامیان خود به آرامش، حساب حامیان خود را با کسانی که به هیچ کس رای نداده‌اند جدا کنند.

گروسی در پایان با اشاره به ناآرامی‌های اخیر تهران، ابراز امیدواری کرد کاندیداها با جدا کردن حامیان خود از اعتشاشگران زمینه‌های سؤاستفاده رسانه‌های خارجی را فراهم نکنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet