هدر موبایل
1396/01/25 09:45:20
سرویس اقتصادی
حمدالله کریمی مطرح کرد:

تسهیل صادرات با انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه/ نقش پررنگ بازاریابی بین المللی در رونق تولید

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس گفت:کارشکنی های دشمنان در مبادلات اقتصادی ایران در زمان تحریم ها بیانگر این است باید تدابیر لازم در این موضوعات اتخاد شود.
تسهیل صادرات با انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه/ نقش پررنگ بازاریابی بین المللی در رونق تولید عضوکمیسیون اقتصادی مجلس گفت:کارشکنی های دشمنان در مبادلات اقتصادی ایران در زمان تحریم ها بیانگر این است باید تدابیر لازم در این موضوعات اتخاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100638755754.jpg تسهیل,صادرات,با,انعقاد,پیمان,های,پولی,دو,و,چندجانبه/,نقش,پررنگ,بازاریابی,بین,المللی,در,رونق,تولید Icana

حمدالله کریمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: انعقاد پیمان های پولی دو و چند جانبه باعث تسهیل تجارت در کشور می شود و زمینه کاهش مبادلات اقتصادی را فراهم می کند.

نماینده مردم شهرستان بیجار گروس درمجلس شورای اسلامی افزود:در حال حاضر میزان مبادلات اقتصادی با برخی از کشورها بالا است و در هرصورت عملی شدن  انعقاد پیمان های پولی دو و چند جانبه با این کشورها به تسهیل روابط اقتصادی منتهی می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:کارشکنی دشمنان در مبادلات اقتصادی ایران در زمان تحریم ها بیانگر این است باید تدابیر لازم در این رابطه اتخاد شود.

انتقاد از اجرایی نشدن انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه

کریمی تصریح کرد: در چند سال گذشته بارها بحث انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه مطرح شده اما این مهم تاکنون اجرایی نشده است.

وی با تاکید برلزوم تسهیل روابط اقتصادی افزود:برای رونق تولید باید در زمینه بازاریابی بین المللی بیشتر کار شود تا با فروش محصولات تولید داخلی زمینه تقویت تولید در کشور فراهم شود.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:وزارتخانه های اقتصاد و امور خارجه و بانک مرکزی باید زمینه  انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه را فراهم کنند.

گفتنی است؛وزارت امور اقتصادی و دارایی در برنامه ششم موظف است نسبت به ایجاد و انعقاد پیمان های دوجانبه و چندجانبه و نیز پیمان های پولی دوجانبه باکشورهای طرف تجاری و هدف به ویژه کشورهای منطقه اقدام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet