خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/01/23 12:09:41
سرویس اجتماعی
مافی:

هشدار درباره آسیب‌های اجتماعی منطقه 17 تهران/ نیروی انتظامی ورود کند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس بر ضرورت دادن ماموریت ویژه به نیروی انتظامی از سوی وزارت کشور برای کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد وگفت: امروزه شاهد معضلات اجتماعی نوظهوری در جامعه هستیم.
هشدار درباره آسیب‌های اجتماعی منطقه 17 تهران/ نیروی انتظامی ورود کند نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس بر ضرورت دادن ماموریت ویژه به نیروی انتظامی از سوی وزارت کشور برای کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد وگفت: امروزه شاهد معضلات اجتماعی نوظهوری در جامعه هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100023389966.jpg هشدار,درباره,آسیب‌های,اجتماعی,منطقه,17,تهران/,نیروی,انتظامی,ورود,کند Icana

پروانه مافی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از افزایش آسیب‌های اجتماعی در کشور، افزود: متاسفانه علی رغم تاکیدات مقام معظم رهبری پیرامون ضرورت جلوگیری و بررسی علل وقوع و رشد آسیب‌های اجتماعی اما همچنان شاهد هستیم که نه تنها این معضلات رفع نشده بلکه افزایش یافته است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: امروزه آسیب های اجتماعی قابل توجه و تامل شده است و از لحاظ کمی و کیفی شاهد گسترش آن هستیم تاجایی که اکنون آسیب های اجتماعی جدیدی به معضلات قبلی اضافه شده که نشان می دهد نتوانستیم از بروز این معضلات جلوگیری کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، عملکرد وزارت کشور را در کاهش آسیب‌های اجتماعی ضعیف دانست و تصریح کرد: عملکرد وزارت کشور در این زمینه قابل قبول نیست و نشان دهنده آن است این وزارتخانه نتوانسته وظایف خود را به درستی انجام دهد.

وی یادآور شد: وزارت کشور باید از طریق نیروی انتظامی به کنترل و مهار آسیب های اجتماعی اقدام کند و با برنامه‌ریزی‌های راهگشا حداقل مانع از افزایش آسیب ها شوند.

مافی با یادآوری تذکر خود به وزیر کشور مبنی بر ورود جدی‌تر به بحث معضلات آسیب‌های اجتماعی، گفت: عده ای ماموریت پیدا کردند تا بازدیدی از خط راه آهن تهران –تبریز در منطقه 17 تهران داشته باشند و در نهایت گزارش آن را به اعلام کنند که در این منطقه متوجه میزان آسیب های اجتماعی زیادی شدند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: میزان آسیب‌های اجتماعی در این منطقه اعم از موادمخدر یا فحشا و فساد بسیار زیاد بوده است که همین امر سبب شد تذکری به وزارت کشور داده شود تا طی ماموریت ویژه به نیروی انتظامی به این وضعیت رسیدگی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet