هدر موبایل
1396/01/23 15:19:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در نامه ای خطاب به وزیر کار؛

رئیس جمهوری اولویت های وزارت کار در حوزه تولید را ابلاغ کرد

رئیس جمهوری در بخشنامه‌ ای به تمامی دستگاه‌ها و در نامه جداگانه ‌ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اولویت های حوزه تولید را ابلاغ کرد.
رئیس جمهوری اولویت های وزارت کار در حوزه تولید را ابلاغ کرد رئیس جمهوری در بخشنامه‌ ای به تمامی دستگاه‌ها و در نامه جداگانه ‌ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اولویت های حوزه تولید را ابلاغ کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108910840317.jpg رئیس,جمهوری,اولویت,های,وزارت,کار,در,حوزه,تولید,را,ابلاغ,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رئیس جمهور پیرو بخشنامه‌ای به تمامی دستگاه‌ها برای ارائه برنامه‌ها و بسته‌های اجرایی جهت شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال، در نامه جداگانه‌ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فعالیتهای ویژه دارای اولویت و مدنظر خود را نیز در حوزه وظایف این وزارتخانه، به وی ابلاغ کرد.
این نامه در جهت اجرای شایسته، همه جانبه و جهادی منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» و در ادامه اقداماتی که تاکنون در حوزه ماموریت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی انجام شده، صادر شده است.
در نامه رئیس جمهوری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: پیرو ابلاغ بخشنامه شماره 4243 مورخ 20 فروردین 1396 موضوع ارائه برنامه ها و بسته های اجرایی پیشنهادی آن وزارت برای تداوم و ارتقاء کمی و کیفی فعالیتهای مرتبط با سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» بدینوسیله فعالیت های ویژه دارای اولویت و مدنظر اینجانب در حوزه وظایف آن وزارت را ابلاغ می کنم.
به گزارش ایرنا، در نامه رئیس جمهوری تاکید شده است: لازم است تدوین برنامه اجرایی فعالیت ها (افزایش اشتغالزایی فعالیت های تولیدی با همکاری وزرا، روسای سازمان ها و دستگاه های اجرایی ذیربط) با اولویت در دستور کار قرار گیرد و نتیجه حداکثر ظرف مدت 2 ماه از تاریخ این ابلاغ، تهیه و ارائه شود.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet