خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/25 10:03:07
سرویس سیاسی
بروجردی با اشاره به تمدید تحریم های اتحادیه اروپا با بهانه های حقوق بشری:

اتحادیه اروپا دنبال روی سیاست های آمریکا و صهیونیست ها است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: اتحادیه اروپا دنبال روی سیاست های آمریکا و صهیونیست ها در مقابل با ایران است.
اتحادیه اروپا دنبال روی سیاست های آمریکا و صهیونیست ها است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: اتحادیه اروپا دنبال روی سیاست های آمریکا و صهیونیست ها در مقابل با ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201703104820826469.jpg اتحادیه,اروپا,دنبال,روی,سیاست,های,آمریکا,و,صهیونیست,ها,است Icana

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تمدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران به بهانه مسائل حقوق بشری عنوان کرد: اتحادیه اروپا با وجود اینکه از مجموعه 27 کشورمستقل تشکیل شده است اما دنبال روی سیاست های آمریکا و لابی صهیونیست‌هاست بنابراین تمدید تحریم ها فاقد هرگونه ارزش است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی تبدیل به نماد مبارزه با تروریسم در جهان و منطقه است و همه دنیا با این جایگاه و چهره ایران آشنا شده اند.

وی ادامه داد:ما در مبارزه با تروریسم جان تعداد زیادی از شخصیت های جهادگر را تقدیم کرده ایم و اجازه نخواهیم داد رفتار شوم تروریسم  توسعه یابد.

این نماینده مجلس تاکیدکرد: تروریسم مورد حمایت آشکار و پنهان آمریکا است و تلاش دارد با این رفتار منطقه را به آشوب بکشاند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شورای اتحادیه اروپا، تحریم‌های اعمال‌شده علیه ایران به بهانه‌های ادعایی حقوق بشر را به مدت یکسال دیگر تمدید کرد.

در بیانیه شورای اتحادیه اروپا آمده که این تحریم‌ها منع سفر و مسدود شدن دارایی‌های 82 فرد و یک موسسه را شامل می‌شود. تحریم‌های اتحادیه اروپا، به علاوه، منع صادرات تجهیزاتی را شامل می‌شود که به ادعای این اتحادیه برای "سرکوب داخلی و نظارت بر ابزارهای ارتباطی" به کار گرفته می‌شوند.

شورای اتحادیه اروپا در این بیانیه خاطرنشان کرده که این تحریم‌ها برای اولین بار در سال 2011 اعمال شده‌ و از آن پس هر باره تمدید شده‌اند. تصمیم جدید در ژورنال رسمی اتحادیه اروپا، در تاریخ 12 آوریل 2017 به چاپ خواهد رسید و از 13 آوریل سال جدید تا همین تاریخ در سال آینده میلادی لازم‌الاجرا خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet