خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/25 07:44:04
سرویس فرهنگی
/عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان‌ها/

شورای فرهنگ عمومی استان‌ یزد فعال نیست/ تاکنون به جلسات دعوت نشدم

عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان یزد با انتقاد از غیرفعال بودن این شورا، گفت: من از شورای فرهنگ عمومی استان یزد خواستم تا فعال‌تر عمل کنند اما فعلا جوابی نداده‌اند.
شورای فرهنگ عمومی استان‌ یزد فعال نیست/ تاکنون به جلسات دعوت نشدم عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان یزد با انتقاد از غیرفعال بودن این شورا، گفت: من از شورای فرهنگ عمومی استان یزد خواستم تا فعال‌تر عمل کنند اما فعلا جوابی نداده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109817035391.jpg شورای,فرهنگ,عمومی,استان‌,یزد,فعال,نیست/,تاکنون,به,جلسات,دعوت,نشدم Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان یزد گفت: من را به جلسات شورا دعوت نمی‌کنند و واقعیت اینست که هرگز نمی‌دانم این جلسات برگزاری می‌شود یا خیر اما متاسفانه تاکنون من را به جلسه دعوت نکرده‌اند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس دهم و عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان یزد ادامه داد: خبر ندارم جلسه‌ای تشکیل شده یا خیر اما همین که من را به جلسه شورا دعوت نکردند، یک نقص است و از خروجی آن نیز اطلاعی ندارم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان یزد، اداره فرهنگ و ارشاد استان است، اظهار داشت: اداره فرهنگ و ارشاد استان متولی برگزاری جلسات هستند و فعال عمل نکردند.

دهقانی فیروزآبادی افزود: شورای فرهنگ عمومی عالی‌‌ترین شورایی است که مسائل کلان فرهنگی یک استان یا یک شهرستان را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ مسائل کلان فرهنگی و بعضی مسائل که تا حدودی ممکن است عملیاتی نیز باشد و شهرداری‌ها، دستگاه‌های دولتی عضو آن هستند؛ امام جمعه به عنوان رئیس آن شورا و دبیر آن وزارت فرهنگ و ارشاد است که معضلات و چالش‌های فرهنگی را می‌دانند و اگر آنجا اجماعی باشد، بسیاری از برنامه‌های فرهنگی استان و شهرستان راحت و تسهیل شده و بهتر عمل خواهد شد.

عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان یزد تصریح کرد: من از شورای فرهنگ عمومی استان یزد خواستم تا فعال‌تر عمل کنند اما فعلا جوابی نداده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet