خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/25 13:28:31
سرویس اقتصادی
کیان پور :

وضعیت قیمت گوشت  اورژانسی  است/ سازمان تعزیرات با گران فروشی گوشت مقابله کند

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس با بیان اینکه گرانی گوشت تناسبی با وضعیت اقتصادی مردم ندارد، گفت: سازمان تعزیرات با ابزارهای قانونی از جمله پلمب و جریمه های سنگین با گران فروشان گوشت مقابله کند.
وضعیت قیمت گوشت  اورژانسی  است/ سازمان تعزیرات با گران فروشی گوشت مقابله کند نماینده مردم درود و ازنا در مجلس با بیان اینکه گرانی گوشت تناسبی با وضعیت اقتصادی مردم ندارد، گفت: سازمان تعزیرات با ابزارهای قانونی از جمله پلمب و جریمه های سنگین با گران فروشان گوشت مقابله کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702108929954046.jpg وضعیت,قیمت,گوشت, اورژانسی, است/,سازمان,تعزیرات,با,گران,فروشی,گوشت,مقابله,کند Icana

مجید کیان پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره وضعیت نرخ گوشت در کشور،گفت: وضعیت گرانی  گوشت  اورژانسی  است ؛زیرا تعادلی  میان تورم اقتصادی و درآمد معیشتی مردم وجود ندارد.
نماینده مردم درود و از نا در مجلس با بیان اینکه تعیین  نرخ گوشت به طریق سراسری نیازمند آمایش تولید در راستای عرضه وتقاضا بازار گوشت است،تصریح کرد:  نرخ های متفاوت گوشت در فروشگاه های کشور  بستر را برای گران فروشی گوشت  باز می کند.

وی ادامه داد: سازمان تعزیرات با گرانی گوشت با ابزارهای قانونی از جمله پلمب و جریمه های سنگین  برخورد کند.
کیان پور افزود: نرخ فروش گوشت در تمام فروشگاه های کشور  باید شناسنامه دار  شود تا مشتری گوشت را با نرخی خریداری کند که علاوه بر ایجاد سود منطقی برای دامدار  مصرف کننده را نیز تحت فشار اقتصادی قرار ندهد.
عضو کمیسیون عمران مجلس  با بیان اینکه حذف واردات نهاده های دامی با تقویت شرکت های دانش بنیان امکان پذیر است،یادآورشد:ایجاد بازارچه های تولید به مصرف و تولید گسترده نهاده های دامی راهکاری برای توازن نرخ گوشت در بازار تلقی می شود./
پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet