هدر موبایل
1396/01/24 18:54:01
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی داورانی در جمع خبرنگاران در محمودآباد تاکید کرد؛

لزوم رونق بخش تولید استان مازندران/بازدید کمیسیون اقتصادی از واحدهای صنعتی محمودآباد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم رونق بخش تولید در استان مازندران تاکید کرد.
لزوم رونق بخش تولید استان مازندران/بازدید کمیسیون اقتصادی از واحدهای صنعتی محمودآباد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم رونق بخش تولید در استان مازندران تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612103635015558.jpg لزوم,رونق,بخش,تولید,استان,مازندران/بازدید,کمیسیون,اقتصادی,از,واحدهای,صنعتی,محمودآباد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی داورانی در حاشیه بازدید جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی از شهرک صنعتی شهدای شهرستان محمودآباد استان مازندران در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری سال 96 را سال اقتصاد مقاومتی؛ اشتغال و تولید نامگذاری کردند اعضای کمیسیون اقتصادی با حضور در استان های مختلف و بازدید از واحدهای صنعتی در جهت تقویت بخش تولید تلاش خواهد کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون اقتصادی در این سفر با بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان های نور و محمودآباد استان مازندران تلاش خواهد کرد تا مشکلات بخش تولید و صنعت در این مناطق رفع شود.

پورابراهیمی داورانی با بیان اینکه باید بخش تولید در استان مازندران رونق یابد، افزود: استان مازندران از ظرفیت های گردشگری بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه در برنامه ششم توسعه فرصتی فراهم شده تا از ظرفیت های استان هایی که به لحاظ گردشگری مستعد هستند استفاده شود، تلاش خواهد شد تا احکام برنامه ششم در این حوزه پیگیری شود.

گفتنی است جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شهدای محمودآباد بازدید کردند که در این بازدید اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس و مسئولان استان مازندران حضور داشتند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet