خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/25 10:14:12
سرویس اجتماعی
خدابخشی:

هیچ نهادی در دولت متولی اشتغال‌زایی نیست/ ضعف عملکرد دولت در اشتغال‌زایی ملی و استانی

نماینده مردم الیگودرز درمجلس از عملکرد ضعیف دولت در بحث اشتغال‌زایی هم در سطح ملی و هم در استانی انتقاد کرد و گفت: این که ادعا می‌شود دولت در لرستان ۱۷هزار شغل ایجاد کرده، ادعایی بیش نیست.
هیچ نهادی در دولت متولی اشتغال‌زایی نیست/ ضعف عملکرد دولت در اشتغال‌زایی ملی و استانی نماینده مردم الیگودرز درمجلس از عملکرد ضعیف دولت در بحث اشتغال‌زایی هم در سطح ملی و هم در استانی انتقاد کرد و گفت: این که ادعا می‌شود دولت در لرستان 17هزار شغل ایجاد کرده، ادعایی بیش نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201610104060071114.jpg هیچ,نهادی,در,دولت,متولی,اشتغال‌زایی,نیست/,ضعف,عملکرد,دولت,در,اشتغال‌زایی,ملی,و,استانی Icana

محمد خدابخشی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از عملکرد ضعیف دولت در بحث اشتغال‌زایی هم در سطح ملی و هم در استان لرستان انتقاد کرد و گفت: این که ادعا می‌شود دولت در لرستان 17هزار شغل ایجاد کرده، ادعایی بیش نیست و در صورتی که چنین اتفاقی رخ داده است، دولت لیست این 17هزار نفر را برای مردم لرستان منتشر کند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در حوزه زیرساخت ها، شهرستان الیگودرز هشتمین شهر در بین شهرهای استان لرستان است، تاکید کرد: فراهم ساختن زیرساخت‌های حمل و نقل، انرژی و ارتباطات از پیش نیازهای توسعه شهرستان به منظور اجرای پروژه اشتغال‌زایی است.

خدابخشی از مسئولان خواست نسبت به زیرساخت‌های لازم در الیگودرز اقدام کنند و گفت: هیچ نهادی در دولت متولی اشتغال‌زایی نیست و خود را در حوزه اشتغال پاسخگو نمی‌داند و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی که مسئولیت قانونی دارد، متاسفانه بسیار منفعلانه برخورد می‌کند و برنامه‌ای برای اشتغال ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet