ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/25 16:12:45
سرویس سیاسی
سلیمی:

سماجت اردوغان در حمایت از داعش هزینه های ترکیه را افزایش می دهد/ شورای امنیت حافظ منافع آمریکا است

نماینده محلات در مجلس گفت: سازمان ملل متحد به هیچ کدام از وظایف قانونی خود در بحرین ، یمن ، میانمار و ده ها کشور دیگر که منافع آمریکا ایجاد می کند ، عمل نکرده است.
سماجت اردوغان در حمایت از داعش هزینه های ترکیه را افزایش می دهد/ شورای امنیت حافظ منافع آمریکا است نماینده محلات در مجلس گفت: سازمان ملل متحد به هیچ کدام از وظایف قانونی خود در بحرین ، یمن ، میانمار و ده ها کشور دیگر که منافع آمریکا ایجاد می کند ، عمل نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201603103557263556.jpg سماجت,اردوغان,در,حمایت,از,داعش,هزینه,های,ترکیه,را,افزایش,می,دهد/,شورای,امنیت,حافظ,منافع,آمریکا,است Icana

علیرضا سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزای خانه ملت ضمن انتقاد از رویکرد ترکیه در جنگ سوریه بر علیه دمشق گفت: آنکارا در همراهی اعضای شورای همکاری های خلیج فارس همه داشته های خود را در سبد تروریست های تکفیری گذاشت و امروز نتیجه دردناک آن را در بی ثباتی ترکیه مشاهده می کنیم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد انشقاق در کشورهای اسلامی اقدامی در جهت حمایت از رژیم صهیونیستی و تضعیف جبهه مقاومت بوده است.

وی در ادامه افزود: ائتلاف ادعایی آمریکا اقدامی در جهت تنفس مصنوعی به تروریست های تکفیری بود اما مساله اساسی اینجاست که دمشق تاکنون ضربات کشنده ای به داعش و معارضین تحت امر غرب وارد کرده است.

سلیمی گفت: حملات شیمیایی مشکوک اخیر و حملات موشکی آمریکا اقداماتی در جهت ایجادچتر حمایتی از روریست ها بوده است و کشورهایی نظیر ترکیه با سماجت تلاش می کنند رویه غلط خود را ادامه دهند.

وی تصریح کرد: پشت صحنه تروریست های تکفیری حمایت های اطلاعاتی صهیونیستی و مالی رژیم سعودی است و مداوای تروریست ها در سرزمین های اشغالی مستندی بر این مدعا است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تقویت تروریست ها قطعا عواقب شومی را برای انها ایجاد خواهد کرد و انفجارهای ترکیه نشان دهنده عواقب تلخ حمایت از داعش است.

وی با اشاره به تلاش آمریکا برای تصویب قطعنامه علیه سوریه ، خاطرنشان کرد: حملات آمریکا علیه پایگاه نظامی شعیرات و تلاش های آمریکا علیه سوریه در سازمان ملل سندی بر حمایت علنی واشنگتن از تروریسم است.

سلیمی گفت: سازمان ملل متحد به هیچ کدام از وظایف قانونی خود در بحرین ، یمن ، میانمار و ده ها کشور دیگر که منافع آمریکا ایجاد می کند ، عمل نکرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet