ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/25 16:57:56
سرویس بین الملل
دهقانی فیروزآبادی تشریح کرد:

بازنویسی سناریوی حمله به عراق علیه دمشق / نقش مخرب سازمان ملل در جنگ سوریه

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که آمریکا در حال بازنویسی سناریوی حمله به عراق علیه دمشق است ، گفت: سازمان ملل متحد و مشخصا شورای امنیت در جهت حمایت از منافع آمریکا ، نقش مخربی در جنگ سوریه ایفا کرده است.
بازنویسی سناریوی حمله به عراق علیه دمشق / نقش مخرب سازمان ملل در جنگ سوریه نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که آمریکا در حال بازنویسی سناریوی حمله به عراق علیه دمشق است ، گفت: سازمان ملل متحد و مشخصا شورای امنیت در جهت حمایت از منافع آمریکا ، نقش مخربی در جنگ سوریه ایفا کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108226537844.jpg بازنویسی,سناریوی,حمله,به,عراق,علیه,دمشق,/,نقش,مخرب,سازمان,ملل,در,جنگ,سوریه Icana

کمال دهقانی فیروز آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: مجموعه رفتارهای و اقدامات تهاجمی ترامپ علیه دمشق در جنگ سوریه همگی در حمایت از تروریسم تکفیری بوده است.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: واشنگتن ، لندن و پاریس که تا دیروز مدعیان پوشالی جنگ با تروریسم بودند امروز به شکل علنی از اولویت قرار گرفتن جنگ با دولت مشروع و قانونی سوریه سخن می گویند.

وی در ادامه گفت: تحلیل و بررسی پروپاگاندای رسانه ای غرب و موضع گیری های اخیر آمریکا که با تهاجم لفظی بریتانیا و فرانسه همراه شده است نشان دهنده شکست توطئه های پیشین در جنگ با دمشق است.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با یادآوری حمله آمریکا به عراق در سال 2003 به بهانه سلاح‌های کشتار جمعی عراق گفت: هنوز فراموش نکرده ایم که آمریکا در سال های جنگ تحمیلی در مقابل استفاده صدام از تسلیحات شیمیایی سکوت کرد اما پس از جنگ خلیج فارس و خلع سلاح بغداد علیه عراق با بهانه ساختگی وارد جنگ شد.

وی تصریح کرد:پیش از حمله موشکی به پایگاه هوایی شعیرات ، حدود دو هفته پیش ، رژیم صهیونیستی با حمله هوایی به مواضع ارتش سوریه به طور مستقیم از گروه تروریستی داعش برای انجام عملیاتش در نزدیکی تدمر حمایت کرده بود.

دهقانی فیروزآبادی گفت: شورای امنیت سازمان ملل به وظیفه قانونی خود در جنگ سوریه عمل نمی کند و تنها در جهت حمایت از منافع آمریکا در حال تشدید خشونت ها در جنگ سوریه است.

وی خاطرنشان کرد: جنگ سوریه راه حل نظامی ندارد و تنها از طریق مذاکرات سیاسی سوری-سوری می توان به نتیجه مطلوب دست یافت اما آمریکایی ها به تنها موضوعی که فکر نمی کنند صلح است و آنها دنبال حمایت از تروریست ها هستند تا منافع رژیم صهیونیستی تامین شود.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet