انتخابات ریاست جمهوری
1388/03/29 12:58:00
سرویس سیاسی
یاداشتی از بزرگواری عضو کمیسیون کشاورزی مجلس؛

حضور مردم در انتخابات تضمین کننده انقلاب است

**حضور یکپارچه مردم در انتخابات ریاست جمهوری تضمین کننده انقلاب اسلامی است.

تجربه 30 سال انقلاب اسلامی ، ثابت کرده یکی از مهمترین مواردی که برای کشور و نظام مهم است شرکت و حضور مردم در انتخابات بوده است،چرا که بحث انتخابات و مشارکت سیاسی مردم موجب مشروعیت نظام اسلامی خواهدشد.

یکی از مهمترین مواردی که امروزه در کشورهای دنیا مورد بررسی قرار می گیرد حضور مردم در انتخابات است .دنیا مشاهده کردکه چگونه در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری  مردم با چه حضورری شرکت کردند،به نحویکه ما شاهدبودیم که هیچ یک از انتخابات به جز رفراندوم جمهوری مقدس اسلامی چنین باشکوه برگزار نشده است.

در انتخابات رفراندوم جمهوری اسلامی 2/98درصد مردم رای دادند و در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری حضور 85 درصدی نشان داد که مردم تا چه اندازه به سرنوشت خود علاقه مندند.

بنده هیچ انتخاباتی سالم تر و با آرامش تر از این انتخابات ندیدیم ، از همه مهمتر حضور چشمگیر مردم که حتی بزرگان انقلاب هم برداشتشان این بود که مشارکت مردم به 65 تا 67 درصد برسد.

حضور مردم به واقع تداعی کننده انقلاب جدیدی در کشور است انقلابی که تداوم بخش و تضمین کننده نظام جمهوری اسلامی است.

 دشمنان ما حرفی برای گفتن ندارند چرا که این انتخابات مردمسالاری دینی واقعی را به دنیا ثابت کرد.مردمسالاری که بنا به فرموده مقام معظم رهبری در این انتخابات مردم آزادانه ، آگاهانه  با زمینه های که برای مردم فراهم شد، در فضای جدید مناظره ها، واقعیتها را شناختند و به کاندیداها رای دادند.

در این بین اکثریت به صداقت،وفاداری و مردمی بودن پاسخ دادند. امیدواریم هم نامزدهای انتخاباتی و هم طرفداران این نامزدها همگی تن به قانون بدهند و امنیت و آرامش را در جامعه حفظ کنند.

سید علی محمد بزرگواری نماینده مردم کهکیلویه و بویر احمر و عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet