هدر موبایل
1396/01/25 07:20:00
سرویس اقتصادی
عارف:

دولت با قوانین فعلی می تواند شعار سال را محقق کند/ مشکل تولید و اشتغال مدیریتی و ساختاری است

نماینده مردم تهران در مجلس،تاکید کرد که تولید و اشتغال به اندازه کافی قانون داشته و دولت با قوانین فعلی می تواند شعار سال را محقق کند.
دولت با قوانین فعلی می تواند شعار سال را محقق کند/ مشکل تولید و اشتغال مدیریتی و ساختاری است نماینده مردم تهران در مجلس،تاکید کرد که تولید و اشتغال به اندازه کافی قانون داشته و دولت با قوانین فعلی می تواند شعار سال را محقق کند. https://cdn.icana.ir/d/019/100431.jpg دولت,با,قوانین,فعلی,می,تواند,شعار,سال,را,محقق,کند/,مشکل,تولید,و,اشتغال,مدیریتی,و,ساختاری,است Icana

محمدرضا عارف در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به نامگذاری سال ٩٦ از سوی مقام معظم رهبری به نام" اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال،" گفت:انتخاب شعار سال با توجه به جهت گیری های سیاست های کلی و نگاه رهبری به اقتصاد امری طبیعی بود و در اقتصاد مقاومتی اشتغال و حمایت از تولید ملی جزء مهم ترین اولویت ها است.

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه تحقق شعار سال نیازمند عزمی جدی بین تمامی دستگاه ها به ویژه مجلس و دولت است،افزود:ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای تحقق شعار سال اگر نیاز به قانون جدید یا اصلاح قانون دارد،باید به مجلس اعلام کرده و از این طریق اقدام کند.

برای تحقق اقتصاد مقاومتی؛تولید و اشتغال قانون به اندازه کافی وجود دارد

عارف با اشاره به اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی؛تولید و اشتغال قانون به اندازه کافی وجود دارد،ادامه داد:تحقق شعار سال بیش ازاینکه نیاز به قانون جدید داشته باشد، مشکل  مدیریتی و ساختاری دارد.

وی با بیان اینکه دولت با قوانین فعلى می تواند اقتصاد مقاومتی؛تولید و اشتغال را محقق کند، یادآور شد:مجلس آمادگی دارد،تا اگر به قانون جدیدی نیاز باشد با اولویت و فوریت قانون جدید در زمینه تولید و اشتغال را که دغدغه بیشتر خانوارها بوده  تصویب کند.

خشکاندن ریشه برخی مفاسد با ساده سازی قوانین

رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی،با اشاره به اینکه اقدامات خوب و مثبتی در زمینه تنقیح قوانین در مجلس انجام شده است،تصریح کرد:حذف قوانین مزاحم و ساده سازی قوانین اگر دنبال شود،جلوی بسیاری از مشکلات گرفته شده و ریشه برخی مفاسد خشکانده می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet