هدر موبایل
1396/01/26 08:58:50
سرویس استان ها
سیدحسین افضلی:

خطر بیکاری معادل تهدیدات خارجی تهدیدآمیز است/مسؤولان بکوشند از مردم عقب نیفتند

نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس و با تأکید بر لزوم حرکتی جهادی و اقدامی جدی در جذب سرمایه و بخش خصوصی گفت: تا زمانی که این نظام بانکی با بهره‌های این‌چنینی در کشور حاکم باشد موفقیتی در تولید و اشتغال نخواهیم داشت.
خطر بیکاری معادل تهدیدات خارجی تهدیدآمیز است/مسؤولان بکوشند از مردم عقب نیفتند نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس و با تأکید بر لزوم حرکتی جهادی و اقدامی جدی در جذب سرمایه و بخش خصوصی گفت: تا زمانی که این نظام بانکی با بهره‌های این‌چنینی در کشور حاکم باشد موفقیتی در تولید و اشتغال نخواهیم داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103327631966.jpg خطر,بیکاری,معادل,تهدیدات,خارجی,تهدیدآمیز,است/مسؤولان,بکوشند,از,مردم,عقب,نیفتند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،سید حسین افضلی در حاشیه همایش و جشن بزرگ پدران آسمانی در این شهرستان اظهار داشت: علی (ع) الگویی کامل است که شهدا به تبعیت از ایشان در راستای حفظ و ارتقای عزت، سربلندی و استقلال کشور از جان، مال و زندگی خود گذشتند و با نثار خون خود امنیتی بر کشور حاکم کردند که به گفته دوست و دشمن در دنیا بی‌نظیر است.

این نماینده مجلس به مکر و توطئه دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی که باقدرت بسیار و امکانات و تجهیزات فراوان برای ضربه به نظام و کشور ما می‌کوشند، اشاره کرد و گفت: خطر جدی تهاجم نرم، دقت، برنامه‌ریزی، درایت و هوشیاری مسؤولان را می‌طلبد چراکه اگر اقدامات دشمن در حیطه جنگ نرم کنترل نشود صدمات جبران‌ناپذیری به دنبال دارد.

نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی از هدایت‌ها و رهنمودهای هوشمندانه مقام معظم رهبری و مدیریت بی‌نظیر ایشان در مسائل مختلف سخن گفت و با اشاره به فرمایش رهبر مبنی بر اینکه «من شرمنده مردم و جوانان هستم» تصریح کرد: ایجاد اشتغال و تولید وظیفه مقام معظم رهبری نیست بلکه این سخن از بزرگواری ایشان است.

وی اقتدار و عظمت ایران در منطقه و دنیا را نتیجه رهبری ایشان عنوان کرد و افزود: سه قوه باید از مشکل تولید و اشتغال کشور احساس شرمندگی کرده و قدم‌های مؤثرتری بردارند.

افضلی خطر نبود اشتغال را بیشتر از خطر آمریکا خواند و با تأکید بر حرکتی جهادی و اقدامی جدی در این راستا، توجه جدی در جذب سرمایه و بخش خصوصی را امری لازم دانست و تصریح کرد: تا زمانی که این نظام بانکی با بهره‌های این‌چنینی در کشور حاکم باشد موفقیتی در تولید و اشتغال نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: چگونه تولیدکننده داخلی با اجبار به پرداخت این بهره‌ها می‌تواند با کالاهای چینی و... رقابت کند.

نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه باید برای ایجاد اشتغال قدم به قدم و اصولی گام برداریم، از سعه‌صدر و صبوری مردم نجیب ایران اسلامی و همراهی همیشگی و به‌موقع آن‌ها در شرایط حساس قدردانی کرد و گفت: مسؤولان بکوشند از مردم عقب نیفتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet