ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/26 09:01:25
سرویس استان ها
افضلی تأکید کرد:

مسؤولان از توان فکری هنرمندان استفاده کنند

نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مؤثر هنر در توسعه جامعه در ابعاد مختلف بر لزوم استفاده از توان فکری هنرمندان تأکید کرد.
مسؤولان از توان فکری هنرمندان استفاده کنند نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مؤثر هنر در توسعه جامعه در ابعاد مختلف بر لزوم استفاده از توان فکری هنرمندان تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100857491507.jpg مسؤولان,از,توان,فکری,هنرمندان,استفاده,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین افضلی در جلسه‌ای که با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر اقلید، رؤسای انجمن‌های هنری و اصحاب رسانه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان پیرامون مسائل و مشکلات فرهنگی هنری و تبادل‌نظر و هم‌اندیشی برای رفع موانع موجود برگزار شد از تأثیر بسزای هنر در امور مختلف سخن گفت.

وی بر لزوم استفاده از توان فکری هنرمندان تأکید کرد و گفت: هنرمندان قدرت خوبی در مسائل مختلف دارند.

افضلی به درخواست هنرمندان درزمینهٔ خانه هنرمندان اشاره کرد و عنوان داشت: باید با هم‌فکری و هم‌اندیشی مکانی را برای این منظور درنظر گرفت تا بخشی از نیاز هنرمندان شهرستان برطرف شود.

در ادامه این جلسه فرماندار اقلید به ظرفیت هنری اقلید اشاره کرد و اظهار داشت: اقلید در موارد متعدد مهجور واقع شد.

صالح مشتاقی لار بابیان اینکه مشکلات همه‌جا وجود دارد، بر لزوم تلاش برای جذب افراد، سرمایه، فرهنگ و... به شهرستان تأکید کرد و گفت: نخستین گام مؤثر در راستای تحقق این هدف ایجاد و ارتقای نشاط و شادابی در سطح شهرستان است.

وی بیان داشت: امروز که روزگار رقابت است باید هنر خود را در پیشرفت و استفاده از ظرفیت‌ها نشان دهیم نه اینکه تنها نداشته‌ها و کمبودها را فریاد زنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet