ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/25 10:47:11
سرویس اقتصادی
اسماعیلی در نشست اعضای کمیسیون اقتصادی با مدیران و فعالان اقتصادی مازندران مطرح کرد؛

تقویت زیرساخت های مازندران زمینه توسعه اقتصادی استان/لزوم حمایت از واحدهای صنعتی در مازندران

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه به بخش های کشاورزی، گردشگری و صنعتی استان مازندران برای توسعه این منطقه تاکید کرد.
تقویت زیرساخت های مازندران زمینه توسعه اقتصادی استان/لزوم حمایت از واحدهای صنعتی در مازندران عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه به بخش های کشاورزی، گردشگری و صنعتی استان مازندران برای توسعه این منطقه تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106159884832.jpg تقویت,زیرساخت,های,مازندران,زمینه,توسعه,اقتصادی,استان/لزوم,حمایت,از,واحدهای,صنعتی,در,مازندران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اسماعیلی در نشست فعالان اقتصادی و مدیران استان مازندران با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی که در شهرستان محمودآباد برگزار شد، گفت: استان مازندران از ظرفیت های طبیعی بسیاری مانند ساحل زیبا، جنگل و کوه برخوردار است و با توجه به منابع انسانی تحصیلکرده در این استان می توان از این ظرفیت های طبیعی در جهت توسعه اقتصاد استان استفاده کرد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استان مازندران بیش از 3 میلیون نفر جمعیت دارد اما به لحاظ موقعیت توریستی سه برابر این جمعیت خدمات ارائه می کند اما در سال های گذشته زیرساخت های مازندران در بخش صنعت و گردشگری در بخش مطلوبی آماده نشده است.

وی با اشاره به تعامل مجمع نمایندگان استان مازندران با مدیران استانی افزود: باید به استان مازندران در 3 حوزه اقتصاد کشاورزی، گردشگری و صنعتی توجه شود. متاسفانه در استان مازندران مشکلات و دردها بسیار است لذا از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس می خواهم با مشکلات واحدهای تولیدی در بخش های مختلف آشنا شوند.

اسماعیلی افزود: باید با حمایت از بنگاه های اقتصادی و رفع مشکلات و حذف بوروکراسی زائد اداری به بنگاه های تولیدکننده کالا و خدمات کمک کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به نقش رصد میدانی مشکلات توسط اعضای کمیسیون اقتصادی در استان های مختلف افزود: نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی نقش مهمی در رفع مشکلات کشور دارد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: امیدوارم با لحاظ قوانین مورد نیاز تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مشکلات اقتصادی کشور حل شود.

گفتنی است در این جلسه علاوه بر رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ربیع فلاح استاندار مازندران و مسئولان استانی حضور داشتند./  

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet