خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/25 16:50:57
سرویس سیاسی
نوروزی:

برای مبارزه با فساد کاندیدا شدم/ مستقل آمده ام

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره علت ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: برای رفع تبعیض های ناروا و استفاده از نیروهای کارآمد وارد عرصه انتخابات شدم.
برای مبارزه با فساد کاندیدا شدم/ مستقل آمده ام سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره علت ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: برای رفع تبعیض های ناروا و استفاده از نیروهای کارآمد وارد عرصه انتخابات شدم. https://cdn.icana.ir/d/019/201704108328381789.jpg برای,مبارزه,با,فساد,کاندیدا,شدم/,مستقل,آمده,ام Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره دلایل حضور خود در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، افزود: انقلاب اسلامی خون بهای شهدا است اما امروزه شاهد هستیم که تبعیض های ناروای زیادی در جامعه وجود دارد که باعث نارضایتی مردم شده است.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: متاسفانه استانداری ها و فرمانداری ها به جای خدمت به مردم در پی فعالیت های انتخاباتی هستند و دولت یازدهم که با عنوان دولت اعتدال روی کار آمد به طور تمام به فعالیت‌های حزبی می پردازد و ببشترین مشکلات از جمله حقوق های نجومی در این دولت مشاهده شده این درحالی است که رئیس جمهور از این حقوق ها دفاع کرده و بر این باور است که حقوق ها نجومی نبوده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: از سویی دیگر تعطیلی کارخانجات و استفاده از افرادی که صلاحیتی برای اداره مشاغل مختلف ندارند باعث نارضایتی جامعه شده و بنده به عنوان یک ایثارگر برای دفاع از خون شهدا و به کارگیری نیروی جوان و تازه فکر پا به عرصه انتخابات گذاشتم.

وی درباره اینکه آیا در انتخابات دوازدهم به نفع کسی کنار خواهد کشید، افزود: من تا آخر ایستاده ام مگر آنکه فردی وارد عرصه شود که بدانم عزم راسخی برای مبارزه با فساد و حل مشکلات مردم دارد.

نوروزی درباره اینکه به چه علت مطابق مکانیزم جمنا عمل نکرده و به صورت مستقل وارد انتخابات شده است، تاکید کرد: ترجیح دادم به صورت مستقل وارد شوم اما اگر احساس کنم هدف جمنا نجات جامعه است خود را به نفع جمنا کنار می کشم.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، درباره تایید یا عدم تایید صلاحیت خود، گفت: اگر تایید صلاحیت شوم وظیفه شرعی خود را به اتمام می رسانم و اگر تایید صلاحیت نشوم آن را می پذیرم چراکه قانون اساسی و شورای نگهبان را قبول دارم و به همه آنها احترام خواهم گذاشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet