هدر موبایل
1396/01/25 22:37:12
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

تاکید بر حضور بخش دولتی وخصوصی برای رفع مشکلات اقتصادی

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس بر لزوم حضور بخش دولتی وخصوصی در رفع مشکلات اقتصادی و رونق تولید تاکید کرد.
تاکید بر حضور بخش دولتی وخصوصی برای رفع مشکلات اقتصادی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس بر لزوم حضور بخش دولتی وخصوصی در رفع مشکلات اقتصادی و رونق تولید تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106439746230.jpg تاکید,بر,حضور,بخش,دولتی,وخصوصی,برای,رفع,مشکلات,اقتصادی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در پایان جلسه ستاداقتصاد مقاومتی در محمودآباد مازندران که با حضور استاندار، مدیران کل، اعضای ستاد و اعضای کمیسیون  اقتصادی مجلس برگزار شد برگزاری اینگونه جلسات را گام مثبتی در جهت شناسایی وحل مشکلات فعالان اقتصادی اعلام کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: خوشبختانه نشستهای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در استانهای کشور در دستور کار قرار دارد و فصل جدیدی از پیگیری در حوزه ماموریت های نظارتی مجلس آغاز شده است.

پور ابراهیمی حضور بیشتر اعضای کمیسیون را نشان اهتمام آنان برای رصد میدانی مسایل وموضوعات اقتصادی عنوان کرد و با قدردانی از حضور اکثر اعضا ادامه داد:  اکثر اعضای کمیسیون حضور بافتند  و در نشستها پررنگ شرکت کردند و موضوعات مهم کلان اقتصادی کشور بحث شد وهم نگاه فعالان بخش خصوصی ونگاه بخش دولتی مطرح شد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم با تاکید بر حضور بخش دولتی وخصوصی در حل بهتر مشکلات افزود: جلساتی که بخش خصوصی ودولتی باشند بازدهی بهتری داشته وخیلی بهتر می شود در مجلس تصمیم گرفت واین یک ظرفیت برای افزایش و ارتقا توانمندی های کمیسیون است.

پور ابراهیمی بررسی وپیگیری مشکلات را در دو بخش استانی وکشوری دانست و ادامه داد: بخشی از مسایل در سطح شهرستان واستان در حوزه های مختلف مالیاتی، بانکداری، گمرک و... مطرح می شود و یک بخش در سطح ملی است که تقریبا همه موارد در قالب صورت جلسات آورده می شود.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم تشکیل دو کار گروه را از دیگر برنامه های این نشست عنوان کرد و گفت: با حضور نمایندگان کارگروه های بانکی ومالیاتی که تقریبا فرصت خوبی برای فعالان اقتصادی فراهم کرد تا موضوعات خود را مطرح کنند و ان شاءالله مکاتبات و نامه ها و همه آنچه به عنوان مستندات تصمیم گیری است را نهایی خواهیم کرد وجمع بندی آن را ظرف یکماه اینده خدمت مردم عزیز استان مازندران اعلام خواهیم کرد.

وی افزود:مهمترین مشکلات مطرح شده در طی دوروز حضور نمایندگان در استان مازندران، مسایل بانکی است وبخش عمده ای از فعالان اقتصادی در حوزه بانکی مشکل دارند و فکر میکنم نه تنها مازندران که در سطح کشور بیشترین فراوانی بیان مشکل در حوزه مسایل بانکی است که در این استان هم به همین صورت بوده، موضوعات دیگر مالیاتی، قوانین کار، بحث های مرتبط با بیمه وامثال اینها بودند که مطرح شدند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:تمام تلاش ما این است که اصلاح قوانین و همچنین افزایش حوزه نظارتی را که از دستاوردهای این مجمع است بتوان عملیاتی کرد ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet