هدر موبایل
1396/01/26 09:24:58
سرویس استان ها
همتی:

نقد مسؤولان باید منصفانه انجام و ضعف‌ها به مدیران کشور گوشزد شود

نماینده مردم سمنان،مهدیشهر و سرخه درمجلسدرباره لزوم نقدپذیری دولت اظهار کرد: نقد باید وجود داشته باشد و رسانه‌ها تریبون نقد مسؤولان و بیان و رساندن ضعف‌های مدیران و اقدامات خوب آن‌ها به گوش مردم هستند.
نقد مسؤولان باید منصفانه انجام و ضعف‌ها به مدیران کشور گوشزد شود نماینده مردم سمنان،مهدیشهر و سرخه درمجلسدرباره لزوم نقدپذیری دولت اظهار کرد: نقد باید وجود داشته باشد و رسانه‌ها تریبون نقد مسؤولان و بیان و رساندن ضعف‌های مدیران و اقدامات خوب آن‌ها به گوش مردم هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102326666180.jpg نقد,مسؤولان,باید,منصفانه,انجام,و,ضعف‌ها,به,مدیران,کشور,گوشزد,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تمام مسؤولان کشور باید نقد شوند، تصریح کرد: نقد مسؤولان باید منصفانه انجام و ضعف‌ها به مدیران کشور گوشزد شود.

همتی  با اشاره به اینکه خداوند تبارک و تعالی این اجازه را به انسان‌ها داده است که همدیگر را نقد کنند، اضافه کرد: نقد به نفع توسعه و آبادانی کشور است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر نقد و نقادی نباشد نمی‌توانیم مسیر رشد را به درستی طی کنیم، تصریح کرد: نقادی و بهره‌گیری از نقد درست، موانع سر راه رسیدن به توسعه را برمی‌دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet