ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/26 09:33:55
سرویس استان ها
همتی با اشاره به ششمین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام پارس:

مسابقات ورزشی در افزایش نشاط اجتماعی و سلامت روانی آحاد جامعه تاثیر شایانی دارد

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس گفت:افتخارآفرینی قهرمانان ایرانی در میدان های ورزشی بین المللی باعث دلگرمی و افزایش غرور ملی می شود و به یاری خداوند ورزشکاران سمنان در این دوره از مسابقات مدال های زرینی را کسب می کنند.
مسابقات ورزشی در افزایش نشاط اجتماعی و سلامت روانی آحاد جامعه تاثیر شایانی دارد نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس گفت:افتخارآفرینی قهرمانان ایرانی در میدان های ورزشی بین المللی باعث دلگرمی و افزایش غرور ملی می شود و به یاری خداوند ورزشکاران سمنان در این دوره از مسابقات مدال های زرینی را کسب می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102158783109.jpg مسابقات,ورزشی,در,افزایش,نشاط,اجتماعی,و,سلامت,روانی,آحاد,جامعه,تاثیر,شایانی,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری مسابقات بین المللی ووشو در سمنان گفت : مسابقات ورزشی در افزایش نشاط اجتماعی و سلامت روحی آحاد جامعه تاثیر شایانی دارد.

احمد همتی تاکید کرد:به یقین بسیاری از بزهکاری و آسیب های اجتماعی با ترویج رشته های مختلف ورزشی در بین مردم کاهش می یابد.

وی اظهارداشت:باید با کیفیت بخشی زیرساخت ورزشی در سمنان بتوان جایگاه ورزش این استان را در کشور تغییر داد.

وی با تاکید بر برگزاری بیشتر رویدادهای ورزشی بین المللی در سمنان یادآور شد : این استان با وجود جوانان مستعدد و علاقمند در بعضی از رشته های ورزشی از نبود سالن های ورزشی اختصاصی رنج می برد.

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : برای رشد قهرمان پروری در سمنان باید اعتبارات این بخش افزایش یابد چرا که ثمره ساخت سالن های ورزشی بیشتر در استان با شکوفایی استعدادهای ورزشی نتیجه می دهد‌.

همتی اضافه کرد : ورزش باید به عنوان برنامه ای هدفمند با تلاش و همکاری همه مسوولان امر با هدف افزایش سلامت فردی در جامعه نهادینه شود و در برنامه ریزی امور یک اصل قرار گیرد.

وی ادامه داد : ووشو کاران سمنانی برای درخشش در ششمین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام پارس در سمنان نیازمند تشویق های مستمر تماشاگران است که باید به سالن ورزشی غدیر، محل برگزاری این مسابقات بیایند.

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: افتخارآفرینی این قهرمانان ایرانی در میدان های ورزشی بین المللی باعث دلگرمی و افزایش غرور ملی می شود و به یاری خداوند ورزشکاران سمنان در این دوره از مسابقات مدال های زرینی را کسب می کنند.
گفتنی است؛ششمین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام پارس با حضور 134 ووشو کار از 12 تیم خارجی و 34 ووشو کار در قالب 2 تیم از ایران از روز شنبه 26 ماه فروردین در شهر سمنان آغاز می شود.
استان سمنان 37 هزار و 404 ورزشکار سازمان یافته دارد که بیش از 200 نفر از آن ها در رشته ورزشی ووشو فعالیت می‌کنند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet