هدر موبایل
1396/01/26 09:43:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دادستان کل کشور:

نامزدهای ریاست جمهوری از تبلیغ زودهنگام خودداری کنند

رییس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی با انتشار اطلاعیه ای از کاندیداهای ریاست جمهوری خواست از انجام هرگونه تبلیغ زود هنگام در فضاهای حقیقی و مجازی از سوی خود و هوادارانشان خوددداری کنند.
نامزدهای ریاست جمهوری از تبلیغ زودهنگام خودداری کنند رییس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی با انتشار اطلاعیه ای از کاندیداهای ریاست جمهوری خواست از انجام هرگونه تبلیغ زود هنگام در فضاهای حقیقی و مجازی از سوی خود و هوادارانشان خوددداری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608100314832468.jpg نامزدهای,ریاست,جمهوری,از,تبلیغ,زودهنگام,خودداری,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن کامل اطلاعیه حجت الاسلام والمسلمین منتظری، دادستان کل کشور و و عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به شرح زیر است:

بسمه تعالی

شب گذشته خبر و فیلمی از بعضی شبکه های اجتماعی از تجمع عده ای از طرفداران بعضی کاندیداهای محترم ریاست جمهوری مشاهده کردم که تبلیغ تلقی می شود.

به گزارش مهر، نظر به اینکه هرگونه تبلیغ قبل از اعلام رسمی اسامی کاندیداهای محترم از سوی شورای محترم نگهبان و وزارت کشور ممنوع می باشد، انتظار داریم همه کاندیداهای محترم راسا و با تاکید به طرفداران خود، از هرگونه اقدامی که در فضای حقیقی یا مجازی تبلیغ محسوب می شود خودداری فرمایند.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet