هدر موبایل
1396/01/26 10:15:56
سرویس استان ها
جاسمی رئیس مجمع نمایندگان کرمانشاه:

کرمانشاه باید قطب آموزش بهداشت و درمان غرب کشور شود/ لزوم توجه به ظرفیت توریسم سلامت در استان کرمانشاه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقلیم کردستان عراق تمایل دارد تا بیماران خود را در  بیمارستان های کرمانشاه بستری کنند و لازم است به ظرفیت "توریسم سلامت" استان توجه داشت.
کرمانشاه باید قطب آموزش بهداشت و درمان غرب کشور شود/ لزوم توجه به ظرفیت توریسم سلامت در استان کرمانشاه نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقلیم کردستان عراق تمایل دارد تا بیماران خود را در  بیمارستان های کرمانشاه بستری کنند و لازم است به ظرفیت "توریسم سلامت" استان توجه داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105967342727.jpg کرمانشاه,باید,قطب,آموزش,بهداشت,و,درمان,غرب,کشور,شود/,لزوم,توجه,به,ظرفیت,توریسم,سلامت,در,استان,کرمانشاه Icana

سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افتتاح پروژه‌های درمانی که با حضور وزیر بهداشت انجام شد، اظهار داشت: حضور قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در استان کرمانشاه منشا اثر و خیر برای استان خواهد بود و در آینده نزدیک شاهد شکوفایی و تحول در بخش درمان استان کرمانشاه هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه وزیر بهداشت در مورد طرح تحول سلامت و توسعه بهداشت و درمان به وضعیت فعلی قانع نیست، بیان کرد: باید بیشتر تلاش و کوشش شود تا جایگاه رفیع و والایی که در شان مردم استان است محقق شود تا در ماه‌ها و سال‌های آینده شاهد توسعه شاخص‌های بهداشتی و درمانی باشیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درخواستی که من، پزشکان و مدیرانی که در این بخش بعنوان یک خانواده مشغول انجام خدمت صادقانه هستند از آقای دکتر قاضی زاده هاشمی این است که بحث قطبیت که در وضع نگران کننده‌ای قرار دارد، مورد توجه قرار گیرد.

جاسمی با بیان اینکه همدان بحث قطبیت آموزش را از آن خود کرده است، گفت: در این زمینه دیگر جای بحث نیست و ظاهرا بحث قطبیت بصورت سالیانه است بطوریکه یک سال با همدان و سال دیگر دوباره به کرمانشاه تعلق می گیرد.

جاسمی با بیان اینکه موضوع قطبیت برای معاونین وزیر بهداشت اهمیت ندارد ولی این موضوع را پیگیری خواهیم کرد، متذکر شد: قاضی زاده هاشمی قبول دارد که قطبیت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منطقه غرب کشور در آینده باید در اختیار کرمانشاه باشد زیرا ظرفیت، پتانسیل و توانمندی استان کرمانشاه مطلوب می‌باشد.

وی با بیان اینکه استان کرمانشاه با کشور عراق هم مرز است، گفت: دولت فدرالی کردستان عراق شامل سه استان سلیمانیه، اربیل و دهوک با توجه به شرایط قومی و فرهنگی به راحتی مایل به این هستند که بیماران خود را در  بیمارستان های کرمانشاه بستری کنند و لازم است به ظرفیت "توریسم سلامت" استان توجه داشت.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet