هدر موبایل
1396/01/26 10:27:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مجلس:

دولت یازدهم زیربنای تحقق اقتصاد فعال و غیروابسته را فراهم کرد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم زیربنای لازم برای تحقق اقتصاد فعال، موثر و غیروابسته در کشور را فراهم کرده است.
دولت یازدهم زیربنای تحقق اقتصاد فعال و غیروابسته را فراهم کرد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم زیربنای لازم برای تحقق اقتصاد فعال، موثر و غیروابسته در کشور را فراهم کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100515748714.jpg دولت,یازدهم,زیربنای,تحقق,اقتصاد,فعال,و,غیروابسته,را,فراهم,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد بیگدلی با بیان اینکه اقتصاد یکی از دغدغه ها و اولویت های اصلی کشور در زمان حاضر است، افزود: تولید زیربنای رفع مشکلات اقتصادی است و در نام گذاری سال جاری به ' اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال'، رهبر معظم انقلاب نیز به این مهم تاکید کردند.
بیگدلی اظهار کرد: برای رسیدن به اقتصاد غیر وابسته و مستحکم باید دست از شعار دادن برداریم، چرا که به قدر کافی جلسه های متعدد برگزار شده و اکنون آنچه مهم است برداشتن گام های مثبت در میدان عمل است.
وی خاطرنشان کرد: نباید سیاسی بازی ها و جناح بازی ها را وارد مسائل و موضوعاتی همچون اقتصاد، بهداشت و درمان و آموزش و پرورش کنیم چرا که این نوع رفتار و جهت گیری، به مسائل مهم و زیربنایی، آسیب وارد می کند.
بیگدلی به وضعیت بیکاری در سطح جامعه به ویژه بیکاری در میان دانش آموختگان دانشگاهی اشاره کرد و افزود: در شرایط حاضر، دغدغه و تلاش همه مسئولان باید بر اشتغال جوانان از طریق فراهم کردن زیربنای تولید در جامعه متمرکز شود.
وی به ضرورت ممنوع کردن واردات کالاهایی که در کشور تولید می شود اشاره کرد و گفت: در زمینه واردات، همچنان ضوابط بر روابط غلبه دارد و افرادی در کشور با وارد کردن برخی کالاها که مشابه آنها در کشور تولید می شود، منافع شخصی خود را بر آینده جوانان ترجیح می دهند.
به گزارش ایرنا، نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی به جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به کشور تاکید کرد و افزود: با ورود کالاهای قاچاق، عرصه بر تولید کننده داخلی تنگ می شود و با ضعف تولید داخلی، اشتغال نیز ضربه می خورد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet