هدر موبایل
1396/01/26 10:45:21
سرویس اقتصادی
اسماعیلی در همایش توسعه مازندران با رویکرد اقتصاد مقاومتی تاکید کرد:

مدیران جهادی لازمه نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی/ضرورت پاسخگویی مدیران اقتصادی به مردم

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی بر لزوم اصلاح نظام مدیریت کشور برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
مدیران جهادی لازمه نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی/ضرورت پاسخگویی مدیران اقتصادی به مردم نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی بر لزوم اصلاح نظام مدیریت کشور برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106188020618.jpg مدیران,جهادی,لازمه,نیل,به,اهداف,اقتصاد,مقاومتی/ضرورت,پاسخگویی,مدیران,اقتصادی,به,مردم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "علی اسماعیلی" نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی امروز (شنبه، 26 فروردین ماه) در همایش "توسعه منطقه ای مازندران با رویکرد اقتصاد مقاومتی" که با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار می شود، گفت: اقتصادمقاومتی بیانگر این است که اقتصاد کشور مقابل تهاجم اقتصادی دشمنان نظام جمهوری اسلامی، ایمن و مقاوم شود.

این عضوکمیسیون اقتصادی مجلس افزود:نباید اجازه داد که دشمنان از راه تهاجم اقتصادی به اعتبار ایران و اعتماد مردم به دولت لطمه بزنند.

اسماعیلی افزود: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید تمامی مسئولان تلاش کنند تا مشکلات اقتصادی مردم حل شود،در این راستا اصلاح نظام مدیریت کشور یک ضرورت است.

وی با تاکید بر نیازکشور به داشتن مدیران جهادی افزود:براساس تعبیر قرآن صفت امانتداری،تخصص،شرح صدر و پاسخگو بودن نسبت به عملکرد باید وجود داشته باشد؛بنابراین مدیران باید نسبت به عملکردشان به مردم و نمایندگان مردم در خانه ملت پاسخگو باشند.

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:براساس تفکرجهادی نباید مدیران از کارکردن خسته شوند؛بنابراین مدیران باید با همان تفکر بسیجی در زمینه اقتصادمقاومتی کار کنند تا از تولید به اشتغال دست یابند.

اسماعیلی گفت:باید در ادارات معاونت تولید کالا و خدمات ایجاد شود تا زمینه اشتغالزایی فراهم شود.

این عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید برلزوم همدلی و همزبانی و دوری از اختلافات افزود:باید با وحدت مردم و مسئولان تلاش کنند زمینه ایجاد اشتغال درکشور فراهم شود.

گفتنی است؛دراین همایش علاوه بر جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، "فلاح" استاندار مازندران، "رحمانی" قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، "میرشجاع" معاون وزیر اقتصاد و مسئولان شهرستان نور حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet