هدر موبایل
1396/01/26 11:27:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_

افتتاح فازهای عسلویه ما را در برداشت مساوی با قطر قرار می‌دهد

نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس تاکید کرد: برداشت یکجا از پنج فاز و چهار پتروشیمی در منطقه عسلویه ما را در برداشت مساوی با قطر قرار می دهد.
افتتاح فازهای عسلویه ما را در برداشت مساوی با قطر قرار می‌دهد نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس تاکید کرد: برداشت یکجا از پنج فاز و چهار پتروشیمی در منطقه عسلویه ما را در برداشت مساوی با قطر قرار می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103533730747.jpg افتتاح,فازهای,عسلویه,ما,را,در,برداشت,مساوی,با,قطر,قرار,می‌دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سکینه الماسی با تاکید بر اینکه بهره برداری از فازهای پارس جنوبی ما را در شرایط برداشت مساوی از میادین مشترک با قطر قرار می دهد، گفت: منطقه عسلویه دارای 29 فاز است که تاکنون چندین فاز از آن به بهره برداری رسیده و فردا پنج فاز و چهار پتروشیمی نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: اینکه این فازها یک جا به بهره برداری می‌رسد قدرت بسیار بزرگی است و یک شرایط استثنایی به شمار می رود. تاکنون اینگونه نبوده که این تعداد فاز یکجا به بهره برداری برسد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس خاطرنشان کرد: این پروژه بسیار مفید و با اهمیت برای اقتصاد کشور است و ما را به برداشت مساوی با قطر نزدیک می کند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet