ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/26 15:23:58
سرویس استان ها
ساداتی نژاد :

وجود قوانین دست و پا گیر از موانع اصلی تولید/ باید گره از دست و پای بخش خصوصی باز شود

نماینده‌ کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت:اگر گره از دست و پای بخش خصوصی باز شود قطعا شرایط اشتغال و تولید در کشور بهتر خواهد شد.
وجود قوانین دست و پا گیر از موانع اصلی تولید/ باید گره از دست و پای بخش خصوصی باز شود نماینده‌ کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت:اگر گره از دست و پای بخش خصوصی باز شود قطعا شرایط اشتغال و تولید در کشور بهتر خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704103454329679.jpg وجود,قوانین,دست,و,پا,گیر,از,موانع,اصلی,تولید/,باید,گره,از,دست,و,پای,بخش,خصوصی,باز,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛سیدجواد ساداتی نژاد بهبود فضای کسب ‌و کار را یکی از مهم‌ترین راهبردهای توسعه‌ی اقتصادی عنوان کرد و گفت: وجود قوانین دست و پا گیر از موانع اصلی محیط کسب و کار و گسترش تولید است.

نماینده‌ کاشان و آران و بیدگل در مجلس حمایت از تولید و کارآفرینی را نیازمند بهبود قوانین کسب و کار دانست و اظهار کرد: اگر گره از دست و پای بخش خصوصی باز شود قطعا شرایط اشتغال و تولید در کشور بهتر خواهد شد.

وی با بیان این که صاحبان صنایع در خط مقدم اقتصاد کشور هستند اضافه کرد: باید به جای ارائه‌ی تسهیلات به سمت کاهش سهم کارفرما در بیمه و مالیات حرکت کنیم.

ساداتی نژاد از مشکل مالیاتی صنعت‌گران به عنوان یکی دیگر از موانع پیش راه صاحبان صنایع نام برد و خاطر نشان کرد: شرایط رکود به وجود آمده توجه بیشتر دولت به وضعیت کسب و کار را می طلبد و نباید در دوره رکود مالیات واحدهای تولیدی افزایش داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet