هدر موبایل
1396/01/26 15:02:57
سرویس فرهنگی
ذوالقدر:

اخذ مجوز قطعی حجاب برای حضور بین‌المللی بانوان بسکتبالیست نیازمند پیگیری جدی وزارت ورزش است

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد اخذ مجوز قطعی حجاب برای بانوان بسکتبالیست به منظور حضور در رقابت‌های بین‌المللی نیاز به پیگیری و اقدام عملی بیشتری از سوی وزارت ورزش است.
اخذ مجوز قطعی حجاب برای حضور بین‌المللی بانوان بسکتبالیست نیازمند پیگیری جدی وزارت ورزش است عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد اخذ مجوز قطعی حجاب برای بانوان بسکتبالیست به منظور حضور در رقابت‌های بین‌المللی نیاز به پیگیری و اقدام عملی بیشتری از سوی وزارت ورزش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201703103068273397.jpg اخذ,مجوز,قطعی,حجاب,برای,حضور,بین‌المللی,بانوان,بسکتبالیست,نیازمند,پیگیری,جدی,وزارت,ورزش,است Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره بر آثار مثبت برگزاری بازی تدارکاتی بسکتبال بانوان با حضور نماینده فیبا (فدراسیون جهانی بسکتبال)، گفت: خوشبختانه فرصت از دست رفته دو سال گذشته با پیگیری‌های وزارت ورزش و جوانان مجددا به وجود آمد از این رو نباید اجازه داد مجددا ظرفیت ورزشکاران زن کشورمان در این رشته ورزشی نادیده گرفته شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه  برای گرفتن مجوز قطعی حجاب برای بانوان بسکتبالیست برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی نیاز به پیگیری و اقدام عملی بیشتری است، اظهار کرد: باید یادآور شد که فدراسیون بسکتبال کشورمان و سایر کشورهای مسلمان نتوانستند از فرصت دو ساله قبلی فدراسیون جهانی بسکتبال در این خصوص استفاده کنند و به عبارتی سهل انگاری کردند.

وی با بیان اینکه برگزاری بازی‌های دوستانه بین بانوان بسکتبالیست‌ کشورمان با سایر تیم‌های ورزشی می‌توان کمک شایانی برای رفع مشکلات در خصوص دریافت مجوز قطعی حجاب کند، ادامه داد: باید شرایطی فراهم شود تا نمایندگان فیبا متوجه شوند که ورزشکاران زن مسلمان می‌توانند با حجاب مناسب به راحتی به ورزش بپردازند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ظرفیت خوبی در بسکتبال بانوان ایران برای رقابت با سایر تیم‌های خارجی وجود دارد لذا باید شرایط رشد و شکوفایی را برای این افراد فراهم کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در پی پیگیری‌های فدراسیون بسکتبال برای گرفتن مجوز قطعی حجاب برای بانوان بسکتبالیست برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی، دیداری بین دو تیم کوشا سپهر سبلان و گاز تهران روز 24 فروردین ماه با حضور نماینده فیبا برگزار شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet