هدر موبایل
1396/01/26 13:04:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده‌ مردم ورامین در مجلس عنوان کرد؛

بیمارستان ۹۴ تخت‌خوابی هدیه‌ ماندگار بنیاد برکت به مردم قرچک

نماینده‌ مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث بیمارستان ۹۴ تخت‌خوابی در قرچک، هدیه‌ ماندگار بنیاد برکت به مردم مناطق محروم است.
بیمارستان ۹۴ تخت‌خوابی هدیه‌ ماندگار بنیاد برکت به مردم قرچک نماینده‌ مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث بیمارستان ۹۴ تخت‌خوابی در قرچک، هدیه‌ ماندگار بنیاد برکت به مردم مناطق محروم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107498512025.jpg بیمارستان,۹۴,تخت‌خوابی,هدیه‌,ماندگار,بنیاد,برکت,به,مردم,قرچک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی‌حسینی در بیان اقدامات بنیاد برکت در حوزه‌ انتخابیه‌ افزود: اقدام بزرگی که بنیاد برکت در ورامین علاوه بر مشارکت در سه طرح توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی در ورامین و پیشوا و ساخت مدرسه‌ی برکت در طغان جوادآباد، انجام داد، ساخت بیمارستان ۹۴ تخت‌خوابی شهرستان قرچک بود، چرا که این شهرستان با وجود این‌که سیصد هزار نفر جمعیت دارد اما یک تخت بیمارستان هم نداشت و با اعتبارات کمی که در بخش دولتی برای تحقق این مهم اختصاص داده شده این امکان وجود نداشت که از طریق بخش دولتی بیمارستانی را احداث کنیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم تصریح کرد: بنیاد برکت به همین دلیل در بخش بیمارستان‌سازی برای این شهرستان ورود کرد و این بیمارستان را در مدت یک سال تقریباً تکمیل و آماده‌ی بهره‌برداری کرده است.

نقوی‌حسینی که سابقه‌ی فعالیت در مجلس نهم را نیز در کارنامه‌ی خود دارد یادآور شد: مدرسه‌سازی از دیگر اقدامات این بنیاد بوده که مردم شهرستان ورامین هم از آن بهره‌مند شده‌اند، ضمن این‌که پیشنهاد ساخت بیمارستان دیگری مطرح و قرار شده ۵۰ درصد هزینه از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ۵۰ درصد دیگر از محل اعتبارات بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) پرداخت شود.

به گزارش مهر، وی به اقدامات جهادی بنیاد برکت در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: واقعاً این کارها و برنامه‌ها باید الگوی تمامی نهادهای دولتی و غیردولتی قرار بگیرد و همه ببییند که چگونه افرادی بدون منت و فقط برای رضای خدا و رفاه مردم مناطق محروم این‌گونه سخت‌کوشانه تلاش می‌کنند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet