ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/26 13:28:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم تبریز در مجلس:

آخرین وضعیت حادثه دیدگان سیل اخیر آذربایجان شرقی/ امدادرسانی در حال انجام است

نماینده مردم تبریز در مجلس ضمن تشریح آخرین وضعیت سیل اخیر آذربایجان شرقی گفت: ستاد مدیریت بحران و تمامی دستگاه‌ها و مسئولان در حال آماده باش هستند و امدادرسانی نیز در حال انجام است.
آخرین وضعیت حادثه دیدگان سیل اخیر آذربایجان شرقی/ امدادرسانی در حال انجام است نماینده مردم تبریز در مجلس ضمن تشریح آخرین وضعیت سیل اخیر آذربایجان شرقی گفت: ستاد مدیریت بحران و تمامی دستگاه‌ها و مسئولان در حال آماده باش هستند و امدادرسانی نیز در حال انجام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201702103761868095.jpg آخرین,وضعیت,حادثه,دیدگان,سیل,اخیر,آذربایجان,شرقی/,امدادرسانی,در,حال,انجام,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمداسماعیل سعیدی با اشاره به آخرین وضعیت سیل اخیر آذربایجان شرقی اظهار کرد: این حادثه در دو شهرستان آذرشهر و عجب شیر اتفاق افتاد که خسارت‌های جانی و مالی در پی داشته است.

وی افزود: در شهرستان آذرشهر حدودا ۱۷ نفر مفقود شده بودند که تا این لحظه اجساد تعدادی از این افراد پیدا شده و در شهرستان عجب شیر نیز ۲۰ مورد مفقودی گزارش شده بود که تا ساعت ۱۰ صبح امروز ۶ نفر از این افراد پیدا شده‌اند.

نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: علاوه بر خسارت های جانی، خسارت های مالی هم به برخی از منازل، روستاها و همچنین مزارع وارد آمده و در برخی مناطق با آسیب دیدن پل‌ها، تردد با مشکل مواجه شده است.

سعیدی همچنین بیان کرد: خوشبختانه مسئولان محلی و ستاد مدیریت بحران از روز گذشته در حال آماده باش بوده و اقدامات موثری را انجام داده‌اند که ابعاد حادثه کمتر شده و مشکلات به حداقل برسد.

به گزارش ایسنا، وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیز تمامی مسئولان و دستگاه‌ها بسیج شده‌اند، امدادگران نیز در محل حضور دارند. البته از دولت هم انتظار می‌رود نسبت به خسارت‌های به وجود آمده تمهیداتی را اندیشیده و مساعدت لازم را داشته باشد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet