هدر موبایل
1396/01/26 14:29:56
سرویس اقتصادی
رنجبرزاده خبرداد:

سه شنبه؛نشست غیرعلنی مجلس با حضور طیب نیا/ برنامه های وزارتخانه برای رونق تولید و اشتغال؛ محور جلسه

عضو هیئت رییسه مجلس، از نشست غیرعلنی مجلس در روز سه شنبه با حضور طیب نیا برای بررسی برنامه های وزارتخانه برای رفع موانع رشد اقتصادی خبر داد.
سه شنبه؛نشست غیرعلنی مجلس با حضور طیب نیا/ برنامه های وزارتخانه برای رونق تولید و اشتغال؛ محور جلسه عضو هیئت رییسه مجلس، از نشست غیرعلنی مجلس در روز سه شنبه با حضور طیب نیا برای بررسی برنامه های وزارتخانه برای رفع موانع رشد اقتصادی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106761394886.jpg سه,شنبه؛نشست,غیرعلنی,مجلس,با,حضور,طیب,نیا/,برنامه,های,وزارتخانه,برای,رونق,تولید,و,اشتغال؛,محور,جلسه Icana

اکبر رنجبرزاده درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت از نشست غیرعلنی مجلس در روز سه شنبه با حضور علی طیب نیا وزیر اقتصاد و امور دارایی خبرداد وگفت:وزیراقتصاد دراین نشست غیرعلنی گزارشاتی درخصوص وضعیت اقتصادی کشور،برنامه های وزارتخانه برای رفع موانع رشد اقتصادی و تولید و مشارکت بانک ها برای ارائه تسهیلات در بخش تولید و اشتغال ارائه می دهد.

نماینده مردم اسدآباد درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر اقتصاد باید برنامه های وزارتخانه متبوعش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی؛تولید و اشتغال را برای نمایندگان مجلس تبیین کند،افزود:مجلس در این مسیر هماهنگ با دستگاه های اجرایی و وزارت اقتصاد برای تحقق شعار سال و تقویت بخش تولید و ایجاد اشتغال گام بر می دارد.

مسیر مجلس در سال جاری حذف موانع پیش روی تولید و اشتغال است

رنجبرزاده ادامه داد:جلسات غیرعلنی مجلس برای تحقق شعار سال ادامه دارد و مسیر مجلس در سال جاری، مسیر دریافت اطلاعات از نهادهای متولی و حذف موانع پیش روی تولید و اشتغال است.

عضوهیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای رفع مشکلات اقتصادی باید با دولتمردان و متخصصان حوزه های مختلف اقتصادی به گفت وگو و هم اندیشی نشست،تصریح کرد:برای هموارکردن مسیراجرای اقتصاد مقاومتی باید بین دستگاه های مختلف تعامل صورت گیرد،تا بتوان شاهد رونق تولید و افزایش اشتغال در کشور بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet