هدر موبایل
1396/01/26 15:49:30
سرویس اجتماعی
بیمقدار:

عملکرد مثبت نیروهای امدادی برای کمک به سیل زدگان آذربایجان شرقی/ از محل بودجه حوادث غیرمترقبه خسارت های مالی جبران می شود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با مثبت ارزیابی کردن عملکرد نیروهای امدادی برای کمک به سیل زدگان آذربایجان شرقی، گفت: به زودی میزان خسارت های وارده در استان برآورد می‌شود تا بتوان از محل بودجه حوادث غیرمترقبه خسارت ها را جبران کرد.
عملکرد مثبت نیروهای امدادی برای کمک به سیل زدگان آذربایجان شرقی/ از محل بودجه حوادث غیرمترقبه خسارت های مالی جبران می شود نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با مثبت ارزیابی کردن عملکرد نیروهای امدادی برای کمک به سیل زدگان آذربایجان شرقی، گفت: به زودی میزان خسارت های وارده در استان برآورد می‌شود تا بتوان از محل بودجه حوادث غیرمترقبه خسارت ها را جبران کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105506764632.jpg عملکرد,مثبت,نیروهای,امدادی,برای,کمک,به,سیل,زدگان,آذربایجان,شرقی/,از,محل,بودجه,حوادث,غیرمترقبه,خسارت,های,مالی,جبران,می,شود Icana

شهاب الدین بیمقدار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره آخرین وضعیت سیل در استان آذربایجان شرقی، افزود: اکنون به همراه جمعی از مسئولان بازدیدی از مناطق سیل زده انجام گرفته است تا آخرین وضعیت رسیدگی به سیل‌زدگان مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: متاسفانه بر اثر سیل شب گذشته چند نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند؛ بر اساس آخرین اخبار 17 نفر مفقود شدند که از این تعداد اجساد  11 نفر پیدا شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: اکنون نیروهای امدادی همچنان فعال در محل هستند و امکانات و تجهیزات را در اختیار سیل‌زدگان قرار می دهند که تاکنون این امدادرسانی مثبت بوده است، همچنین وزیر نیرو نیز با حضور در منطقه از نزدیک در جریان آخرین وضعیت سیل استان آذربایجان شرقی قرار گرفت.

وی یادآور شد: بر اثر سیل شب گذشته آب به برخی خانه ها سرازیر شده که با کمک مردم و نیروهای امدادی از خسارت های مالی بیشتر جلوگیری شد.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: به زودی میزان خسارت های وارده در استان آذربایجان شرقی را برآورد خواهیم کرد تا بتوان از محل بودجه حوادث غیرمترقبه این خسارت ها را جبران کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet