ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/26 14:50:41
سرویس سیاسی
دهقانی فیروزآبادی تشریح کرد:

افغانستان آزمایشگاه موشکی آمریکا / سیاست زمین سوخته با رنگ و بوی جنگ سرد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این که افغانستان به آزمایشگاه موشکی آمریکا تبدیل شده است،گفت: استفاده ترامپ از بمب مادر نشان دهنده ادامه سیاست زمین سوخته در افغانستان با رنگ و بوی جنگ سرد است.
افغانستان آزمایشگاه موشکی آمریکا / سیاست زمین سوخته با رنگ و بوی جنگ سرد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این که افغانستان به آزمایشگاه موشکی آمریکا تبدیل شده است،گفت: استفاده ترامپ از بمب مادر نشان دهنده ادامه سیاست زمین سوخته در افغانستان با رنگ و بوی جنگ سرد است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108226537844.jpg افغانستان,آزمایشگاه,موشکی,آمریکا,/,سیاست,زمین,سوخته,با,رنگ,و,بوی,جنگ,سرد Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت:  استفاده آمریکا از بمب مادر در افغانستان جنایت بر علیه این کشور است که اتفاقا مورد انتقاد سیاستمداران و نمایندگان پارلمان این کشور نیز قرار گرفته است.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: واشنگتن که سابقا در توجیه اقدامات فرامرزی از بهانه جنگ با تروریسم استفاده می کرد این بار علنی برای رقابت با روسیه و رجز خوانی برای جنگ سوریه دست به آزمایش موشکی زده است.

وی در ادامه تصریح کرد:  بمب مادر اگرچه در زمره تسلیحات اتمی محسوب نمی شود اما سلاح نامتعارف جنگی است که با هدف کشته شدن تروریست های تکفیری به کار گرفته نشده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که تروریسم هرگز با بمب و موشک از بین نمی رود ، گفت: القاعده ، طالبان و داعش همگی نشان دادند که پدیده تروریسم نیازمند برخورد ریشه ای و پایان استانداردهای دوگانه آمریکا است.

وی خاطرنشان کرد: استفاده ترامپ از بمب مادر نشان دهنده ادامه سیاست زمین سوخته در افغانستان با رنگ و بوی جنگ سرد است.

دهقانی فیروزآبادی گفت:  ترامپ که تلاش می کند افکار عمومی آمریکا را از بحران پیش آمده در جریان انتخابات الکترال 2016 و نارضایتی داخلی ایالات متحده از رفتار رئیس جمهوری این کشور به دنبال آغاز یک جنگ جدید است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet